2015 m. gruodžio 17 d. 10.30 val. Lietuvos Respublikos generalinėje prokuratūroje vyks įsakymo dėl prekybos žmonėmis aukų nustatymo, ikiteisminio tyrimo ir tarpinstitucinio bendradarbiavimo rekomendacijų patvirtinimo, pasirašymo renginys.

Įsakymą pasirašys Lietuvos Respublikos generalinio prokuroro pavaduotojas, einantis generalinio prokuroro pareigas Darius Raulušaitis, vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis bei socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė.

Continue reading „Generalinėje prokuratūroje – pasirašymo ceremonija“

krize_vyras_

Kaune veikiantis Vyrų krizių centras – viena iš nedaugelio Lietuvoje veikiančių specializuotų tokio pobūdžio įstaigų. Dar prieš dešimtmetį tokių įstaigų mūsų šalyje išvis nebuvo. Lietuvoje veikia daug moterų krizių centrų, kuriuose teikiama įvairi pagalba moterims.

Tačiau vyrai būdavo užmiršti, ir jų problemos buvo nustumiamos į antrą planą. Bet per pastaruosius kelerius metus padėtis keičiasi – kuriasi vyrų krizių centrai, kuriuose dirba kvalifikuoti specialistai ir jiems talkinantys savanoriai. Jau pasukome tuo keliu, kuriuo jau senokai eina modernios Europos valstybės, kuriose jau daugelį metų egzistuoja vyrų krizių centrai.

Continue reading „Vyrų krizėms – pagalbos skydas“