Apskritojo stalo pirmininku išrinktas Romualdas Ozolas


Rugpjūčio 8-ąją Seimo rūmuose įvyko Apskritojo stalo posėdis. Jame dalyvavo judėjimo „Už teisingumą“ iniciatyvinės grupės atstovai, parlamentinės grupės „Už teisingumą Lietuvoje“ nariai ir Nacionalinio susivienijimo „Už Lietuvą Lietuvoje“ atstovai.

Apskritojo stalo nuolatiniu pirmininku išrinktas nepriklausomybės akto signataras Romualdas Ozolas. Apskritasis stalas Seimo rinkimuose rems nacionalinio susivienijimo koalicinį sąrašą.

Tačiau taip pat nutarta, jog Apskritasis stalas ir prieš rinkimus veiks kaip visuomenės ir politikų dialogo vieta, neformali politinių konsultacijų ir visuomeninės priežiūros institucija, siekianti kuo platesnio visuomeninių organizacijų ir piliečių dalyvavimo keičiant Lietuvos politiką.

Apskritojo stalo pirmininko R.Ozolo nuomone, svarbiausias tikslas – taip pakeisti šalies politinį kursą, kad tautos ateitis, jos gerovė taptų svarbiausiu iššūkiu, kuris būtų sugrąžintas į viešąjį gyvenimą kaip svarbiausia valstybės pareiga.

Apskritajame stale Nacionalinio susivienijimo atstovai informavo apie tai, kad jau šį savaitgalį jungtiniame susirinkime, dalyvaujant visuomeninkams, numatoma patvirtinti rinkimų į Seimą koalicinį sąrašą.

Vytauto Visocko (Slaptai.lt) nuotraukoje: Kovo 11-osios Akto signataras Romualdas Ozolas.

2012.08.11 

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *