Ar Serbijoje bus surengtas pasikėsinimas į Vladimiro Putino gyvybę?


Belgradas patikino Maskvą, jog ėmėsi visų priemonių, kad užtikrintų Vladimiro Putino saugumą per jo vizitą į Serbiją. Tai trečiadienį pareiškė Rusijos prezidento padėjėjas Jurijus Ušakovas, praneša „Interfax“.

„Serbijos atstovai mums garantuoja, kad imasi visų priemonių saugumui vizito metu užtikrinti. Be to, atitinkamos Serbijos tarnybos glaudžiai bendradarbiauja su mūsų žinybomis“, – sakė J. Ušakovas.

„Esu įsitikinęs, kad jokių netikėtumų nebus“, – pabrėžė jis, komentuodamas žiniasklaidos pranešimus, kad Serbijoje sulaikytas žmogus, rengęs pasikėsinimą į V. Putino gyvybę.

Paklaustas, ar Belgradas oficialiai informavo Maskvą apie tai, kad užkirstas kelias pasikėsinimui į Rusijos prezidento gyvybę, J. Ušakovas pareiškė: „Aš apie tai žinau tik iš žiniasklaidos pranešimų. Kitos informacijos neturiu“.

Anksčiau Serbijos žiniasklaida pranešė, kad Novi Pazaro mieste buvo sulaikytas 21 metų vyras, ketinęs įvykdyti teroro aktą per V. Putino vizitą į Serbiją. Pas jį rastas šautuvas su optiniu taikikliu, taip pat medžiagų sprogmenims gaminti ir „Islamo valstybės“ simbolikos.

Informacijos šaltinis – ELTA

2019.01.17;

print