Austrijos URM vadovė norėtų dar kartą pašokti su V. Putinu


Austrijos užsienio reikalų ministrė Karin Kneissl, kurios vestuvėse praėjusių metų vasarą apsilankė Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, pavadino Kremliaus šeimininką geru šokėju ir pareiškė norą dar kartą pašokti su juo.

Kaip sakė K. Kneissl ketvirtadienį Vienoje per renginį Tarptautinės moters dienos proga, Austrijos žiniasklaida kiekviena proga užsimena apie jos šokį su V. Putinu. „Galbūt kitą savaitę aš vėl sušoksiu su juo. Aš būsiu Maskvoje. Jis tikrai geras šokėjas“, – cituoja ministrę naujienų agentūra APA. 

Anot Austrijos URM vadovės, be V. Putino, ji yra kartą šokusi su Didžiosios Britanijos užsienio reikalų ministru Jeremy`iu Huntu. „Bet su visa pagarba Jungtinės Karalystės ministrui, V. Putinas – geresnis šokėjas“, – teigė 53 metų K. Kneissl.

Austrijos užsienio reikalų ministrės K. Kneissl ir finansininko Wolfgango Meilingerio vestuvės buvo surengtos praėjusių metų rugpjūčio 18 d. Štirijoje. Į jas buvo pakviesta apie 100 svečių, tarp jų – Austrijos kancleris Sebastianas Kurzas. Renginio dalyvių saugumą užtikrino elitinis Austrijos specialusis dalinys „Cobra“.

Stasys Gimbutis (ELTA)
 
2019.03.08; 12:00
print