Baigtas ikiteisminis tyrimas dėl K. Bartoševičiaus galimų seksualinių nusikaltimų prieš vaikus


Kristijonas Bartoševičius. Dainiaus Labučio (ELTA) nuotrauka

Ikiteisminis tyrimas dėl buvusio parlamentaro Kristijono Bartoševičiaus galimų seksualinių nusikaltimų prieš vaikus yra baigtas, buvusio Seimo nario advokatas Olegas Šibkovas teigia, kad jie nori gintis viešai, skelbia portalas lrytas.lt.
 
Lrytas.lt, remdamasis savo šaltiniais, antradienį skelbė, kad ikiteisminis tyrimas K. Bartoševičiaus atžvilgiu yra baigtas, pirmadienį baigėsi susipažinimui su bylos medžiaga skirto laiko terminas.  
 
Kaip skelbia portalas, tyrime atlikus psichologines-psichiatrines ekspertizes, esą nustatyta, kad galimai nuo K. Bartoševičiaus nukentėję nepilnamečiai davė nuoseklius parodymus.
 
Įtariamojo advokatas O. Šibkovas pirmadienį neatskleidė, ar jo ginamasis pripažįsta savo kaltę. Tačiau jis teigė, kad jie gintis norėtų viešai.
„Bylos detalių šiuo metu negaliu įvardinti, tačiau ateityje norime gintis viešai“, – portalui lrytas.lt teigė O. Šibkovas.
 
Generalinė prokurorė Nida Grunskienė pirmadienį teigė, kad šią savaitę bus pateikta nauja informacija apie tyrimą buvusio Seimo nario Kristijono Bartoševičiaus veiksmų, įtariamo seksualiniais nusikaltimais prieš vaikus.
Temidė. Teisingumas. Slaptai.lt nuotr.
 
ELTA primena, kad sausio 23 d. tuometinis Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos Seime narys K. Bartoševičius pranešė atsisakantis Seimo nario mandato dėl asmeninių priežasčių. Vėliau, tądien, prokuratūra pranešė apie jo atžvilgiu pradėtą tyrimą dėl galimų seksualinių nusikaltimų prieš nepilnamečius asmenis.
 
Vasario 1 d. pranešta, kad K. Bartoševičiui pareikšti įtarimai dėl seksualinio prievartavimo ir nepilnamečio asmens tvirkinimo. Prokuratūros teigimu, turimi ikiteisminio tyrimo duomenys leidžia įtarti, kad nusikalstamos veikos buvo įvykdytos įtariamajam einant Seimo nario pareigas. Šiuo metu nukentėjusiais yra pripažinti 4 asmenys, tuo metu buvę mažamečiais arba nepilnamečiais.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2023.07.25; 08:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *