Britney Spears prašo teismo panaikinti tėvo globą


Britney Spears prašo teismo panaikinti tėvo globą. EPA-ELTA nuotr.

JAV popžvaigždė Britney Spears trečiadienį vykusiame emocingame teismo posėdyje paragino teisėją nutraukti „prievartinę“ globą, nustatytą 2008 metais ir leidusią jos tėvui kontroliuoti visus jos reikalus.
 
„Aš tik noriu susigrąžinti savo gyvenimą. Jau praėjo 13 metų ir to užtenka“, – sakė B. Spears savo 20 minučių trukmės vaizdo kreipimesi, tuo metu ištikimi jos gerbėjai skandavo palaikymo šūkius šalia teismo salės.
 
Nuo tada, kai prieš daugiau nei prieš dešimtmetį B.Spears ištiko šeiminės ir sveikatos problemos, 39-erių metų žvaigždės finansus ir asmeninį gyvenimą iš esmės tvarko Jamie Spearsas. Tačiau pastaraisiais metais jos gerbėjai pradėjo internetinę kampaniją „FreeBritney“ („Išlaisvinkite Britney“).
 
Kalboje, kurią B. Spears bėrė vos sustodama atgauti kvapą, žvaigždė teigė, kad pagal teisinį susitarimą jai neleidžiama pašalinti kontraceptinio implanto, nepaisant to, kad norėtų susilaukti daugiau vaikų.
 
Dviejų vaikų motina teigė, kad tai ją „traumuoja“ ir sukelia „depresiją“.
 
„Aš nesu laiminga. Negaliu užmigti. Aš tokia pikta. Tai beprotiška“, – sakė ji ir pridūrė, kad verkia kiekvieną dieną.
 
Aš tikrai manau, kad ši apsauga yra prievartinė. Aš noriu pokyčių, nusipelniau pokyčių“, – B. Spears kreipėsi į teisėją Brendą Penny.
 
Diskusijos dėl B. Spears teisinės bylos kilo po vasario mėnesį pasirodžiusio  dokumentinio filmo „Framing Britney Spears“, kuriame buvo pasakojama apie jos psichikos sveikatos problemas ir tėvo paskyrimą globėju.
 
B. Spears teigė, kad jai „buvo gėda“ dėl to, kokia ji pavaizduota dokumentiniame filme. Jame gerbėjai pasakoja, kad ji iš esmės laikoma įkalinta, ir tvirtina, kad ji nuolat siuntė užkoduotus pagalbos prašymus.
 
Po 2006 metais įvykusių skyrybų su Kevinu Federline’u, o dar po metų praradusi teises į savo vaikų globą, B. Spears buvo užklupta paparacių degalinėje basa ir nuskusta galva.
 
Globojama tėvo, B. Spears greitai vėl pradėjo koncertuoti, išleido tris albumus, pasirodė įvairiose televizijos laidose ir apsistojo Las Vegase.
Tačiau 2019 metų sausį ji staiga paskelbė, kad sustabdo savo pasirodymus iki tolesnio pranešimo.
 
Ji teigė, kad tėvas ir jo draugai jai nuolat grasina. „Jei aš nedarau to, ką man liepia, mane už tai baudžia“, – sakė ji.
 
B. Spears sakė, kad gydytojai verčia ją vartoti vaistus, nuo kurių ji jaučiasi „girta“, jai neleidžiama vairuoti automobilio.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2021.06.24; 10:14
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *