Buvęs Niujorko meras M. Bloombergas svarsto siekti JAV prezidento posto


Buvęs Niujorko meras Michaelis Bloombergas svarsto siekti JAV prezidento posto, skelbia amerikiečių žiniasklaida.
 
Laikraštis „New York Times“ rašo, kad 77-erių demokratas šią savaitę mažiausiai vienoje valstijoje pateiks dokumentus dėl savo kandidatūros.
 
Kovą milijardierius, kuris nuo 2001 iki 2013 metų ėjo Niujorko mero pareigas, dar atmetė galimybę dalyvauti 2020-aisiais vyksiančiuose JAV prezidento rinkimuose. Tačiau dabar M. Bloombergas jau kurį laiką svarstė kandidatuoti, bet galutinis sprendimas dar nepriimtas, sakė vienas jo patarėjų.
 
Anot pranešimų, M. Bloombergas savo bendražygius nusiuntė į Alabamą, kad čia prieš penktadienį baigiantis terminui surinktų parašus, reikalingus pirminiams rinkimams valstijoje. Šis žingsnis yra pirmasis akivaizdus ženklas, kad M. Bloombergas ruošiasi stoti į kovą su JAV prezidentu Donaldu Trumpu.
 
M. Bloombergas yra vienas turtingiausių JAV žmonių. Jis buvo ir Respublikonų, ir Demokratų partijos narys. Būdamas meras, M.
 
Bloombergas nepriklausė jokiai partijai. Jis laikomas nuosaikiu, yra artimas finansų pasauliui ir niekad neslėpė, kad jam kandidatų į prezidentus Bernie Sanderso ir Elizabeth Warren pažiūros yra pernelyg kairios.
 
„Jis galvoja, kad Joe Bidenas yra silpnas, o B. Sandersas ir E. Warren neturi šansų laimėti“, – „New Yorl Post“ citavo M. Bloombergo aplinkos šaltinį.
 
Jau dabar Demokratų partijos nominacijos prezidento rinkimuose pasiruošę siekti 17 kandidatų.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2019.11.08; 08:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *