D. Trumpas: J. Bidenas ir jo sūnus yra korumpuoti


Netylant diskusijoms dėl jo pokalbio telefonu su Ukrainos vadovu, JAV prezidentas Donaldas Trumpas smarkiai užsipuolė demokratų kandidatą į prezidentus Joe Bideną ir jo sūnų. D. Trumpas pirmadienį dar kartą atmetė visus kaltinimus, esą jis su Ukrainos vyriausybės pagalba mėgino pakenkti J. Bideno sūnui, o kartu ir savo galimam varžovui rinkimuose J. Bidenui.
 
D. Trumpas abiem jiems metė sunkius kaltinimus. „Joe Bidenas ir jo sūnus yra korumpuoti“, – sakė JAV prezidentas politinių pokalbių Jungtinėse Tautose kuluaruose. Tačiau melaginga žiniasklaida esą nenori apie tai skelbti, nes abu jie yra demokratai.
 
Jei tai, ką padarė Bidenas, kada nors būtų padaręs respublikonas, tai ji būtų atsidūręs ant elektros kėdės, kalbėjo D. Trumpas, kuris pats yra respublikonas. Anot jo, yra taikomi dvigubi standartai. D. Trumpas patikino, kad jis pats nieko nederamo nepadarė. Jo pokalbis su Ukrainos prezidentu Volodymyru Zelenskiu esą buvo „puikus“ ir „garbingas“. Jis taip pat niekam nedaręs spaudimo.
 
Jau kelias dienas JAV diskusijas kelia pokalbis telefonu tarp D. Trumpo ir V. Zelenskio. JAV žiniasklaida skelbė, jog D. Trumpas per pokalbį liepą keliskart paragino V. Zelenskį bendradarbiauti su jo advokatu Rudy‘iu Giulianiu, kad būtų pradėtas tyrimas prieš J. Bideno sūnų Hunterį.
 
Buvusio JAV viceprezidento sūnus vienu metu dirbo vienoje Ukrainos bendrovėje.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2019.09.24; 10:21
print