Dar vienas incidentas Katedros aikštėje: ekspozicinį tanką vyras išpurškė aerozoliniais dažais


Ukrainoje pamuštas rusų tankas. Demonstruojamas Vilniuje, Katedros aikštėje. Slaptai.lt nuotr.

Antradienį, vasario 28 d., apie 20 val. 41 min. Vilniuje, Katedros aikštėje, sulaikytas vyras, gimęs 1987 m.
 
Pirminiais duomenimis, vyriškis aerozoliniais dažais išpaišė aikštėje stovintį ekspozicinį tanką.
 
Apie įvykį pranešė Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. Apie viešosios tvarkos pažeidimą surinkta medžiaga pagal LR BK 284 str., praneša pareigūnai.
 
ELTA primena, kad nuo Rusijos karo Ukrainoje metinių dienos Katedroje stovintis ekspozicinis tankas jau per pirmąsias dienas susilaukė skirtingų gyventojų reakcijų. Vasario 26 d. ryte Katedros aikštėje buvo kilęs konfliktas dėl ant eksponuojamo sovietinio tanko padėtų gėlių – vyras (gimęs 1976 m.), padėjęs gėlių, trenkė kumščiu į veidą kitam vyrui (gimusiam 1972 m.), kuris tas gėles nuėmęs sutrypė. Nukentėjusysis neišsilaikęs nugriuvo ant žemės. Tokiais veiksmais jam buvo sukeltas fizinis skausmas.
 
Keturiasdešimt šešerių metų amžiaus vilniečiui įteiktas pranešimas apie įtarimą dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo. Pranešama, kad bus sprendžiamas klausimas dėl nusikalstamos veikos perkvalifikavimo pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamąjį kodeksą dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Už šią veiką gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.  
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2023.03.01; 09:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *