Daviso taurėje – dvi įtikinamos lietuvių pergalės


Tenisininkas Ričardas Berankis. Jono Balčiūno (ELTA) nuotr.
Tenisininkas Ričardas Berankis. Jono Balčiūno (ELTA) nuotrauka

Geriausiam Lietuvos tenisininkui Ričardui Berankiui prireikė 58 minučių, kad išvestų savo komandą į priekį Daviso taurės pirmos pasaulio grupės atkrintamųjų varžybų mače prieš Pakistano rinktinę, praneša Lietuvos teniso sąjunga.
 
Vilniuje vykusiame susitikime R. Berankis 6:0 6:2 įveikė antrąją svečių komandos raketę Muhammadą Shoaibą.
 
„Sužaidžiau gerą mačą, viduje neturėjau nė mažiausios abejonės, kad esu stipresnis. Antro seto viduryje buvo kiek sunkesnė akimirka, kuomet man paduodant rezultatas buvo 0:40. Visgi tame geime pavyko išsikapstyti ir pergalingai užbaigiau mačą“, – po susitikimo kalbėjo R. Berankis.
 
Sunkumų lietuviams nekilo ir antrame vienetų mače, kuriame aštuoniolikmetis Edas Butvilas susitiko su daugiau nei dvigubai vyresniu – 43 metų amžiaus – Aqeelu Khanu. Nuo pirmosios minutės korte dominavęs E. Butvilas nugalėjo pakistanietį 6:1 6:0. Susitikimas truko 55 minutes. 
 
„Užtikrintai pradėjau mačą, žaidžiau aktyviai, dariau mažai klaidų. Nesuteikiau varžovui progų grįžti į susitikimą. Viso to ir pakako pergalei“, – sakė jaunasis lietuvis. 
 
Mačas, po kurio pirmosios dienos Lietuva pirmauja 2:0, „SEB arenoje“ bus pratęstas šeštadienio vidurdienį.
 
Iš pradžių įvyks dvejetų akistata tarp Viliaus Gaubo ir Tado Babelio bei Aisamo Qureshi ir Muhammado Abido, o po jos – dar du dvejetų susitikimai. Iš pradžių R. Berankis žais prieš A. Khaną, o penktame mače susitiks E. Butvilas ir A. Qureshi. Tiesa, visų šių mačų žaidėjus komandų kapitonai Šarūnas Kulnys ir A. Qureshi dar gali keisti likus valandai iki susitikimų pradžios.
 
Pergalę susitikime iškovojusi rinktinė pateks į pirmąją Daviso taurės varžybų grupę.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2023.02.04; 00:30
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *