Dėl ko sunerimo Aliaksandras Lukašenka?


Baltarusijos prezidentas A. Lukašenka. ELTA nuotr.

Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka atkreipia dėmesį į „ginkluotojo komponento“ didinimą kaimyninėse Lenkijoje ir Lietuvoje, kurių teritorijoje vyksta NATO karinės pratybos. Kaip praneša „BelTA“, jis tai pareiškė šeštadienį per pasitarimą Baltarusijos gynybos ministerijos Strateginio valdymo centre.
 
„Mane labiau jaudina situacija, kuri klostosi mums kaimyninių valstybių – Lenkijos ir Lietuvos – teritorijoje. Ten, kaip jums žinoma, vyksta NATO karinės pratybos. Tai dar būtų nieko, bet šiose teritorijose eskaluojamas ir didinamas ginkluotasis komponentas. To nematyti, ramiai tai stebėti mes, suprantama, negalime. Ir kai anksti rytą aš kalbėjausi ir klausiausi Generalinio štabo viršininko pranešimo, aš pastebėjau: mūsų kariškiams ši problema irgi kelia nerimą“, – teigė A. Lukašenka.
 
Pasak jo, ši tema buvo svarstoma dar pernai, ir tada buvo parengtas tam tikras reagavimo į tokius įvykius algoritmas.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.08.16; 06:17
print

2 komentarai

  • Akivaizdu, ruošia dirvą karinei Rusijos invazijai Baltarusijoje. Žalieji žmogelių kai ne išimtis…, bet gal ir atvirai armija.

  • Visas pasaulis mato kas yra kas: ir A.G.L. ir V.V.P tai despotai, tironai. Savanoriškai nei vienas, nei kitas savo užgrobtų pozicijų ne užleis, reiškia galima tikėtis blogiausio varianto ~ karinės diktatūros kaimyninėje valstybėje. Jiems abiem nusispjaut į pasaulinį pasmerkimą. Vienintelė išeitis~jei jėgos struktūros pereis į liaudies pusę, ir tai tik kol Rusija neįvedė savo kariuomenės.

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *