Didžiosios Britanijos premjero kanceliarija patvirtina: B. Johnsonas šeštadienį susituokė


Borisas Johnsonas ir Carrie Symonds. EPA – ELTA nuotr.

Jungtinės Karalystės ministro pirmininko Boriso Johnsono kanceliarija sekmadienį patvirtino, kad išvakarėse jis susituokė su savo sužadėtine Carrie Symonds.
 
„Ministras pirmininkas ir C. Symonds susituokė vakar antroje dienos pusėje per nedidelę ceremoniją Vestminsterio katedroje“, – pareiškė kanceliarijos atstovai. Jie taip pat patvirtino žiniasklaidos pranešimus, kad dideles vestuves planuojama iškelti kitąmet. „Pora atšvęs vestuves su šeima ir draugais ateinančių metų vasarą“, – sakoma pranešime.
 
Anot laikraščio „The Sun“, šeštadienį pora apsikeitė ištikimybės priesaikomis nedideliame artimųjų ir draugų rate svarbiausioje Anglijos ir Velso katalikų katedroje Londono centre. Kaip patikslina leidinys, apie ceremoniją nežinojo net artimiausi premjero padėjėjai Dauningo gatvėje, o 30 svečių kvietimus gavo paskutinę minutę.
 
Kaip rašo „The Daily Telegraph“, B. Johnsonas tapo antruoju ministru pirmininku Jungtinės Karalystės istorijoje po Roberto Jenkinsono (1770-1828), kuris vedė, eidamas Vyriausybės vadovo pareigas. R. Jenkinsonas susaistė save santuokos ryšiais su Mary Chester 1822 metais. Premjero pareigas jis ėjo nuo 1812 iki 1827 metų.
 
B. Johnsonas ir C. Symonds apie savo sužadėtuves paskelbė praėjusių metų kovo pradžioje, kai premjerui pavyko susitarti dėl skyrybų sąlygų su savo antrąja žmona Marina Willer, kurią jis vedė 1993 metais.
 
Praėjusių metų balandį B. Johnsonui ir C. Symonds gimė sūnus.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2021.05.30; 17:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *