E. Macronas griežtai reagavo į Brazilijos prezidento žodžius jo žmonos adresu


Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas palinkėjo Brazilijos piliečiams tokio prezidento, kurio elgesys atitiktų jo einamas garbingas pareigas. Jis tai pareiškė pirmadienį Bjarice per spaudos konferenciją, skirtą Amazonijos problemoms.
 
E. Macronas apgailestavo dėl neseniai Brazilijos lyderio Jairo Bolsonaro feisbuke pasirodžiusių įrašų, įžeidžiančių Prancūzijos pirmąją ponią Brigitte Macron. Prancūzijos vadovas pavadino juos „labai nemandagiais“. „Tikiuosi, kad Brazilijos žmonės netrukus turės jų vertą prezidentą“, – sakė jis.
 
Sekmadienį vienas iš J. Bolsonaro „Facebook“ sekėjų paliko jo oficialiame puslapyje komentarus apie Prancūzijos pirmosios ponios išvaizdą. Šis žmogus taip pat pasidalijo fotokoliažu, kuriame vaizduojami Brazilijos ir Prancūzijos lyderiai su savo žmonomis. “Dabar suprantama, kodėl Macronas persekioja Bolsonarą“, – skelbė užrašas šalia paveikslėlio.
 
„Prezidente, Macronas jums tiesiog pavydi“, – pridūrė internautas.
 
Šis komentaras iš oficialios J. Bolsonaro paskyros sulaukė tokio atsakymo: „Nežemink vyruko, cha cha“. Brazilijos prezidento spaudos tarnyba nepatikslino, ar šie žodžiai priklauso pačiam valstybės vadovui, ar kuriam nors iš jo padėjėjų.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2019.08.27; 05:50
print