E. Muskas gali tapti pirmuoju pasaulyje trilijonierumi


Elonas Muskas. EPA – ELTA nuotr.

Londonas, spalio 22 d. (ELTA). Elonas Muskas jau yra turtingiausias pasaulio žmogus – jo turtas vertinamas 249 mlrd. JAV dolerių. Tačiau jau netrukus ši suma gali dar labiau išaugti.
 
Verslininkas gali tapti pirmuoju planetos trilijonieriumi, prognozuoja vienas investicijų bankas, rašo „The Guardian“. E. Muskui didžiąją turto dalį sukrovė elektromobilių gamintoja „Tesla“.
 
„Morgan Stanley“ analitikai mano, kad jis su savo kosmoso tyrimo bendrove „SpaceX“ gali uždirbti dar daugiau pinigų. Pasak Adamo Jonaso, 2002 metais įkurta įmonė meta iššūkį „bet kokiam išankstiniam įsivaizdavimui, kas įmanoma raketų, nešančiųjų raketų ir pagalbinės infrastruktūros srityje“. Analitikų vertinimu, „SpaceX“ gali tapti brangiausiai vertinama pasaulio įmone.
 
„SpaceX“ daugkartinio naudojimo „Starship“ raketos, kurios galėtų skraidinti žmones ir krovinius į Mėnulį ir Marsą, turi potencialo pakeisti investuotojų lūkesčius kosmonautikos pramonėje“, – sakė A. Jonasas.
 
E. Muskas sausį aplenkė „Amazon“ įkūrėją Jeffą Bezosą ir tarpo turtingiausiu pasaulio žmogumi. Vienu metu jis buvo išstumtas iš pirmosios vietos, tačiau dabar, remiantis „Blooberg“ milijardierių indeksu, vėl yra viršuje. E. Muskas su 249 mlrd. JAV dolerių turi maždaug 51 mlrd. dolerių daugiau turto nei J. Bezosas.
 
Rasa Strimaitytė (ELTA)
 
2021.10.24; 07:05
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *