Frontaliniai krautuvai: pirkti naują ar naudotą?


Klausimai veja klausimus

Perkant brangesnes prekes neretai atsiranda dilema – rinktis naudotą ar naują prekę. Iš tiesų, būtų netiesa, jeigu kas nors pasakytų, jog yra vienas atsakymas. Kartais apsimoka rinktis naudotą prekę, kartais pirkti reikėtų naują prekę. Kaip žinoti, kada kokią prekę pirkti? Kai kurie teigia, jog geriau nepirkti naudotos technikos, kadangi ji genda, ją reikia taisyti. Kaip žinia, remonto darbai tikrai nepigūs. Kiti teigia, jog brangią techniką reikia palikti turtuoliams ir paprasti darbininkai turėtų įsigyti naudotą techniką. Prabanga pirkti naują techniką, tačiau nereikia manyti, jog naudotą techniką pirkti pigiau.

Kaip suprasti? Tą pačią minutę, kai perkama prekė, sutaupoma. Visgi, reikia numanyti, jog gali būti, kad reikės brangiai mokėti vėliau. Remonto darbai ne pats brangiausias dalykas, už kurį reikės mokėti. Įsigijus naują prekę, po kurio laiko galima parduoti ir atgauti didžiąją dalį mokėtos sumos. Na, tai priklauso nuo to, po kiek laiko prekė parduodama ir nuo pirkėjo. Kai kurie nesutinka pirkti prekės už siūlomą kainą ir derisi, kiti nori įsigyti prekę, todėl sutinka su sąlygomis. Pirkėjai siūlo skirtingas kainas, todėl pardavėjas kartais gali rinktis. Parduoti galima tam, kuris siūlo brangiausią kainą ir atgauti didesnę dalį pinigų.

Visgi, reikia pripažinti, jog ne bet kuris pirkėjas nori įsigyti neveikiančią prekę. Tiksliau, daugelis nenori įsigyti tokius prekės. Pasitaiko, jog kas nors ieško prastai veikiančios ar neveikiančios prekės, tačiau itin retai. Galima sutikti, jog kartais geriau mokėti pigesnę sumą ir sutaupyti nei brangiai mokėti, todėl kartais kai kurie perka itin prastai veikiančias prekes. Visgi, prie to gali net neprieiti tie, kurie perka senesnę techniką. Gali būti, jog frontaliniai krautuvai suges ir bus neveikianti, todėl jos nenorės įsigyti net ir tie, kurie ieško pigios technikos.

Naudota technika turi itin daug trūkumų, o privalumas tik vienas – kaina. Verta pirkti? Kartais pirkti naudotą techniką naudinga, kadangi siūloma daug pigesnė kaina. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokios kainos siūlomos, jog būtų galima suprasti, ar apsimoka įsigyti prekę. Neapsimoka pirkti tuomet, kai ji pigesnė, tačiau tik šiek tiek. Kam pirkti tokią prekę? Geriau įsigyti naują techniką ir džiaugtis ilgamečiu darbu.

Daugiau informacijos apie frontalinius krautuvus ir techniką Intrac Lietuva.

Ar naujos technikos kaina skiriasi nuo naudotos?

Akivaizdu, jog pagrindinė priežastis, kodėl naudota technika perkama, yra kaina. Pirkti naudotą techniką tikrai neverta dėl kitų priežasčių. Kaina kartais pigesnė, tačiau ne visuomet. Pasitaiko, jog kaina pigesnė tik dėl to, jog tai senesnis modelis, atliekantis darbą nekokybiškai. Tokiu atveju neapsimoka įsigyti prekės. Pirkti gaminį naudinga tuomet, kai jis praktiškas ir patvarus. Svarbu atidžiai pirkti prekę, jog būtų galima sutaupyti.

UAB Intrac Lietuva

Ušos g. 2, LT-02121, Vilnius

+37052132248

https://www.intrac.lt

info(eta)intrac.lt

Servisas : +37068733085

Atsarginės dalys : +37068657378

Miško technikos pardavimai : +37068604130

Krovimotechnikospardavimai : +37062617721

Statybinės technikos pardavimai :+37062060072

print

Vienas komentaras

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *