G. Nausėda pradėjo vizitus regionuose: po Utenos – Žemaitija


Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį Utenoje pradėjęs regionų vizitus, sako dar tiksliai negalįs atsakyti, kur apsilankys toliau. Vis dėlto jis pridūrė, kad tai tikriausiai bus miestas Žemaitijoje.
 
„Šiandien dar negaliu atsakyti, bet galvoju, kad tai turėtų būti Vakarų Lietuvoje. Patikslinsiu – Žemaitijoje“, – antradienį lankydamasis Utenoje sakė G. Nausėda.
 
Pirmadienį su Utenos regiono savivaldybių merais ir Dusetų bendruomene susitikęs šalies vadovas džiaugėsi susitikimu, nes, jo teigimu, tik tokiu, tiesioginiu, būdu bendraujant su gyventojais, galima geriausiai suprasti jų problemas bei poreikius.
 
Kartu G. Nausėda patikino, kad uteniškiams dar rinkimų kampanijos metu buvo pažadėjęs juos aplankyti pirmiausia, jei taps prezidentu.
„Toks buvo mano pažadas dar rinkimų kampanijos metu. (…) Vienas dalykas – sėdėti Vilniuje, kalbėtis telefonais ar žiūrėti televiziją. Kitas dalykas – nuvažiuoti, susitikti, išgirsti“, – sakė G. Nausėda, pareiškęs viltį, kad tokie susitikimai su regionų gyventojais vyks reguliariai.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2019.12.11; 06:47
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.