H. Weinsteinas nuteistas už seksualinę prievartą, išprievartavimą


Liūdnai pagarsėjęs Holivudo magnatas Harvey’us Weinsteinas pirmadienį buvo nuteistas už seksualinę prievartą ir išprievartavimą, tačiau panaikinti jam mesti kaltinimai dėl rimto piktybinio seksualinio užpuolimo.
 
Prisiekusieji – septyni vyrai ir penkios moterys – paskelbė prodiuserį kaltu dėl dėl pirmo laipsnio seksualinių nusikaltimų bei trečiojo laipsnio išprievartavimo. Teismo momento nekantriai laukusiam judėjimui „MeToo“ tai dalinė pergalė.
 
67-erių vyras vis dėlto nebuvo pripažintas kaltu dėl kaltinimų pirmo laipsnio išprievartavimu ir piktybiniu seksualiniu užpuolimu. Jei teismas H. Weinsteiną būtų nuteisęs už šiuos nusikaltimus, jam grėstų įkalinimo iki gyvos galvos bausmė.
 
2017 m. nuvilnijus pasaulinio judėjimo „MeToo“ bangai, H. Weinsteiną dėl netinkamo seksualinio elgesio apkaltino daugiau nei 80 moterų.
 
Tačiau prisiekusieji nagrinėjo tik su dviem moterimis – buvusia aktore Jessica Mann ir buvusia prodiuserio asistente Mimi Haleyi – susijusius kaltinimus. Daugumai kitų kaltinimų jau buvo suėjęs senaties terminas.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.02.25; 08:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *