Ignoravusiems karantino reikalavimus filmuojant M.A.M.A., pradėtos 42 teisenos


Diržas. Slaptai.lt nuotr.

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (Kauno apskr. VPK) penktadienį pranešė, jog po kovo 27 d. įvykusios M.A.M.A. televizijos transliacijos, kurioje buvo galimai pažeisti karantino reikalavimai, Kauno apskr. VKP pareigūnai kovo 29 d. pradėjo administracinę teiseną šios transliacijos organizatorių atžvilgiu. Pradėtos 42 teisenos.
 
Policijos pranešime pabrėžiama, kad visą šią savaitę buvo renkama įvairi informacija bei su filmavimu susiję duomenys. Pareigūnai analizavo tiek tiesioginės transliacijos įrašus, pasirodžiusius viešojoje erdvėje, tiek ir vaizdo įrašus, įvairiose erdvėse užfiksuotus vaizdo stebėjimo kamerų„Žalgirio arenoje“. Buvo siekiama įvertinti, kas ką ir kada veikė.
 
Anot Kauno apskr. VPK atstovų, šios transliacijos/filmavimo organizatorių buvo paprašyta įvairių dokumentų, dokumentacijos, susijusios su filmavimu ir arenoje buvusiais asmenimis bei jų santykiu su vykusia transliacija. Organizatoriai bendrauja ir bendradarbiauja su policijos pareigūnais ir per savaitę pateikė prašomus dokumentus. Pareigūnai pradėjo jų analizę.
 
„Iki šios dienos Kauno apskr. VPK pradėtos 42 administracinio nusižengimo teisenos pavieniams asmenims, kurie galimai nesilaikė kaukių dėvėjimo ir numatyto atstumo laikymosi reikalavimų plačiąja prasme (įvairiose erdvėse), kadangi filmavimuose, esant būtinumui, iki 15 min. galima nedėvėti kaukės ir/ar nesilaikyti numatyto atstumo).
 
8 asmenims, kurie sutiko, jog administracinio nusižengimo protokolas su nurodymu susimokėti baudą jiems būtų išsiųstas elektroniniu paštu, pareigūnai tai jau padarė. Asmenys per numatytą terminą turi susimokėti po 250 eurų.
 
Dar 12 asmenų gavo šaukimus atvykti į policijos įstaigą administracinio nusižengimo protokolui surašyti. Ne visi pavieniai asmenys bendradarbiauja su policijos pareigūnais, kai kurie prašo bendrauti per jų vadybininkus ar advokatus“, – teigiama Kauno apskrities policijos pranešime.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2021.04.03; 00:05
print