Vilniaus oro uosto kilimo-tūpimo takas vėl atviras


Slaptai.lt nuotraukoje – Vilniaus oro uostas

Lietuvos oro uostai informuoja, kad orlaivis buvo pašalintas nuo riedėjimo tako dalies, esančios kilimo-tūpimo skrydžių juostoje. Vilniaus oro uosto kilimo-tūpimo takas operacijoms atidarytas nuo 20 val. 40 min.
 
Uosto duomenimis, incidentas paveikė 24 skrydžius. 5 atvykstančius orlaivius oro bendrovės nukreipė į Kauno oro uostą, viena į Rygą. Buvo atšaukti 9 skrydžiai, iš jų 4 atvykimai ir 5 išvykimai. Šiuo metu Vilniaus oro uoste skrydžiui ruošiami 9 dėl incidento negalėję kilti lėktuvai ir jų keleiviai.
 
ELTA primena, kad trečiadienį Vilniaus oro uostas pranešė, kad dėl lėktuvo techninio gedimo, užblokuotas vienas iš Vilniaus oro uosto riedėjimo takų bei uždarytas kilimo-tūpimo takas.
 
Vilniaus oro uostas. Slaptai.lt nuotr.

„Dėl lėktuvo techninio gedimo, įvykusio apie 16:20 val., užblokuotas vienas iš Vilniaus oro uosto riedėjimo takų. Šio skrydžio keleiviai išlaipinti ir atvežti į terminalą. Keleiviais rūpinasi antžeminio aptarnavimo bendrovė. Vyksta techninis situacijos vertinimas, ruošiamasi lėktuvo šalinimui nuo riedėjimo tako. Vilniaus oro uosto kilimo-tūpimo takas uždarytas iki 20 val.“, savo „Facebook“ paskyroje pranešė oro uostas.
 
Kiek vėliau oro uostas patikslino, kad dėl incidento kilimo-tūpimo takas bus uždarytas dar valandą ilgiau nei buvo planuotą, t.y. iki 21 val. Oro uostas taip pat nurodė, kad oro bendrovė LOT Polish Airlines, negalėjusi tūpti Vilniaus oro uoste, nusprendė lėktuvą su keleiviais grąžinti į Varšuvos oro uostą.
 
Miglė Valionytė (ELTA)
 
2023.06.22; 03:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *