Incidentas Briuselyje: aplinkosaugos aktyvistės „Ryanair“ vadovui į veidą metė du pyragus


Incidentas Briuselyje: aplinkosaugos aktyvistės „Ryanair“ vadovui į veidą metė du pyragus. EPA-ELTA nuotr.

Briuselis, rugsėjo 7 d. (AFP-ELTA). Airijos pigių skrydžių oro linijų bendrovės „Ryanair“ generalinis direktorius Michaelas O’Leary ketvirtadienį Briuselyje susilaukė dviejų pyragų į veidą.
 
Kaip pranešama, pyragus į M. O’Leary sviedė dvi aplinkosaugos aktyvistės. Incidentas įvyko tuo metu, kai „Ryanair“ vadovas prie Europos Komisijos pastato protestavo prieš Europos Sąjungoje vis pasikartojančius skrydžių vadovų streikus, kurie esą veikia jo vadovaujamą bendrovę.
 
„Sveiki atvykę į Belgiją“, – mesdama pyragą pareiškė viena iš aktyvisčių. Atitinkamą vaizdo medžiagą parodė Belgijos naujienų kanalai „LN24“ ir „RTL Info“.
 
„Sustabdykite taršą“, kurią kelia lėktuvai, ištepdama M. O’Leary pyragu sakė kita aktyvistė.
 
„Ryanair“ vadovas iš incidento pasijuokė. „Ryanair“ paskyroje tinkle „X“ vėliau pasirodė įrašas, kuriame teigiama, kad M. O’Leary buvo šiltai pasitiktas Briuselyje. „Keleiviai yra tokie patenkinti mūsų maršrutais ir peticija, kad švenčia su tortu“, – pažymima įraše.
 
Incidentas įvyko po to, kai „Ryanair“ pilotai Belgijoje paskelbė apie naują streiką, vyksiantį rugsėjo 14-15 dienomis. Tai bus jau ketvirtoji tokia jų akcija per du mėnesius. Pilotai streikuoja dėl atlyginimų ir darbo sąlygų.
 
Lina Linkevičiūtė (AFP)
 
2023.09.08; 07:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *