Išsirinkti lubrikantą kur kas paprasčiau, kai žinai, ko ieškai


cupid.lt

Ar esate naudoję lubrikantą? Greičiausiai, daugelis į klausimą atsakys teigiamai. Tačiau paklausti, ar yra išbandę aromatizuotus lubrikantus, nemaža dalis turbūt papurtys galvą. Nors rinkoje šio tipo priemonės tikrai nebėra jokia naujiena, tačiau pastaruoju metu susidomėjimas jomis gerokai šoktelėjo. O ir tikrai ne veltui – juk dažnam jau pabodo rutina ir norisi į miegamojo erdvę įlieti šio to pikantiško, naujo ir išskirtinio. Tad ar gali būti geriau už gardų ir viliojantį uogų, vaisių ar saldėsių aromatą? Tikrai ne, tad pats metas išsirinkti tinkamiausią ir patirti dar daugiau malonumo.

Kas yra lubrikantai ir kada juos naudoti?

Matyt, daugelis žino, kas yra lubrikantas, yra matę juos prekybos vietose, tikrai apie juos girdėję, o gal ir išbandę. Tačiau nežinantiems sakome paprastai – lubrikantas yra medžiaga, skirta mažinti trintį lytinių santykių metu ir padėti išvengti dėl natūralaus sudrėkimo stokos kylančio diskomforto. Šios priemonės tobulai pagerina slydimą, todėl yra labai populiarios masturbacijos metu, sueities bei užsiimant erotiniais žaidimais su sekso žaisliukais.

Fiziniam malonumui patirti lubrikantas būtinas, todėl nereikėtų drovėtis jo naudoti. Tai neretai būdinga dailiosios lyties atstovėms, besigėdijančioms pripažinti, jog negali sudrėkti natūraliu būdu. Nepaisant to, jog tam gali būti daug medicininių ir nemedicininių priežasčių, lubrikantas santykius ir komfortą jų metu padės perkelti visiškai į kitą lygį. Juk drėgmė – vienas svarbiausių elementų per lytinį aktą. O kalbant apie analinę sueitį, tai be šio gaminio jūs tiesiog neišsiversite.

Kas laukia nenaudojančių?

Puiku, jei moteris gali sudrėkti natūraliai, tuomet įprastai sueičiai lubrikantas galbūt ir nebus reikalingas. Tačiau jei drėgmės stokojama, būtinai išbandykite šias priemones, leisiančias išvengti diskomforto, skausmo ar net rimtesnių problemų. Trūkstant drėgmės trinties metu jausite skausmą, galimi odos pažeidimai, kurie nemalonų jausmą paliks dar ilgesniam laikui. Negana to, drėgmės stoka lytinio akto metu gali lemti net infekcijų atsiradimą, pavyzdžiui, šlapimo takų. Kokybiškas lubrikantas užkirs kelią tokioms problemos. Tik kokį lubrikantą pasirinkti? Jų spektras neįtikėtinai įvairus, tad galite prioritetą teikti paprastiems arba išbandyti šį tą išskirtinio…

Dar daugiau įvairovės ir malonumo

Braškės, vyšnios, šokoladas, arbūzas, vaniliniai ledai, citrinos, obuoliai?.. Ne, nesiūlome mėgautis uogomis, vaisiais ir saldumynais sekso metu – siūlome rinktis iš didelės gausos įvairiausiais kvapais papildytų lubrikantų ir patirti dar daugiau malonių akimirkų?

Savo savybėmis aromatizuoti lubrikantai nesiskiria nuo įprastų ir atlieka tokias pat esmines savo funkcijas. Skirtumas tas, jog aromatizuotieji turi malonų kvapą, suteikianti miegamojo atmosferai paslapties, o santykiams bei erotiniams žaidimams norimo prieskonio.

Rinkdamiesi aromatą atsižvelkite į tai, kad kvapas patiktų abiem partneriams, kitu atveju kažkuris jaus diskomfortą. Ne paslaptis, nepatinkantis kvapas gali erzinti, todėl erotiniai žaidimai kažkuriam nebus tokie jau malonūs. Išvenkite nesklandumų, ieškokite abiems pusėms priimtiniausio varianto.

Puikus pasirinkimas bus aromatizuoti lubrikantai vandens pagrindu. Pastarieji nepalieka dėmių, netepa, idealiai tinka tiek vaginaliniam, tiek analiniam seksui, masturbacijai, žaidimams.

Nepamirškite, kad aromatizuoti lubrikantai gali būti vėsinantys ar, atvirkščiai, šildantys, skirtingos konsistencijos, papildomai drėkinantys dėl juose esančių veikliųjų medžiagų (pavyzdžiui, alijošiaus ekstrakto), turintys itin patogų dozatorių.

Kur įsigyti?

Šio tipo lubrikantų rasite visose specializuotose erotinių prekių parduotuvėse. Tačiau neslėpkime, neretai moteriai, o ir vyrui, būna tiesiog nejauku lankytis tokiose erdvėse. Nors tai natūralus pirkinys, visgi drovumas šiuo atveju laimi ir dažnas tiesiog praeina pro šalį. Jei priklausote šiai pirkėjų kategorijai, nenusiminkite, o verčiau atminkite, kad tai tikrai nėra vienintelė vieta, kur galima lankytis.

Kodėl turėtumėte pirkti internetu? Tai – saugu, konfidencialu, paprasta, ir svarbiausia – jokio nejaukumo.

https://www.cupid.lt/lubrikantai/aromatizuoti.html – el. parduotuvėje Cupid.lt rasite labai didelę aromatizuotų lubrikantų įvairovę. Įsigykite aukščiausios kokybės gaminių patraukliomis kainomis.

2021.03.24; 00:30

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.