Japonijoje dingęs Ugandos rinktinės sportininkas paliko raštelį


Penktadienį Japonijoje dingęs Ugandos rinktinės sportininkas paliko raštelį, kuriame parašė, kad nenori grįžti į tėvynę ir ketina dirbti Japonijoje. Tai pranešė naujienų agentūra „Kyodo“.
 
„Aš negrįšiu į šalį, kur taip sunku gyventi. Aš noriu dirbti Japonijoje“, – cituoja agentūra jo numeryje rastą raštelį. Taip pat pranešama, kad, iš visko sprendžiant, 20-metis sunkiaatletis Julius Sekitoleko nusipirko bilietą į greitąjį traukinį “Shinkansen” ir išvažiavo Nagojos link.
 
Ugandos rinktinė preliminariai buvo įkurdinta Idzumisanos mieste (Osakos prefektūra). Šio miesto valdžia ir policija tebeieško dingusio sportininko.
 
Sunkiaatletis iš Ugandos, jau būdamas Japonijoje, praleido kvalifikaciją ir buvo išbrauktas iš žaidynių dalyvių sąrašo. Liepos 20 d. jis turėjo grįžti į tėvynę, bet penktadienį dingo iš viešbučio, kuriame buvo apgyvendinta rinktinė.
 
Anksčiau dviem Ugandos olimpinės rinktinėms nariams buvo diagnozuotas koronavirusas.
 
Tokijo vasaros olimpinės žaidynės turėjo būti surengtos 2020 metų liepos 24-rugpjūčio 9 dienomis. Dėl koronaviruso pandemijos varžybos buvo atidėtos metams. Dabar jos vyks liepos 23-rugpjūčio 8 dienomis. Organizatoriai nusprendė rengti žaidynes be aistruolių iš užsienio, vietos žiūrovai taip pat nebus įleidžiami į olimpinius renginius šešiose Japonijos prefektūrose, įskaitant Tokiją.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2021.07.17; 07:10
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *