KAIP IŠSIRINKTI BASUTES?


Basutės. Batuskveras.lt

Basutės – avalynė, kurią renkamės šiltuoju metų sezonu. Basučių pasiūla iš tiesų stulbina. Kaip išsirinkti tokias basutes, kurios būtų ne tik gražios, bet ir patogios?

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis basutes?

Norint išsirinkti tobulas basutes sau ar savo atžaloms, vadovaukitės keliomis paprastomis taisyklėmis. Pirmoji taisyklė – rinkitės basutes iš minkštos odos ar kito minkšto audinio, nes basutės yra tokie batai, kurie visada liečiasi prie jūsų basos kojos. Antroji – venkite basučių, kurių viduje matomos ir jaučiamos siūlės, nes didelė tikimybė, kad šios siūlės nutrins pėdas. Trečioji taisyklė – dirželiai, sagtys, kniedės ir kitos detalės turi būti pritvirtinti taip, kad vidinė batų pusė nepažeistų pėdų odos ir jų netrintų. Ketvirtoji – basučių dirželiai turi būti minkšti ir patogūs, kad neįsirėžtų į pėdas. Penktoji taisyklė – niekada nepirkite basučių, jeigu jūsų kojų pirštai išlenda iš už pado. O jeigu basutes perkate internetu, išsimatuokite savo pėdas ir basutes rinkitės pagal išmatavimus, pateiktus internetinės parduotuvės prekės aprašyme. Šeštoji taisyklė – kasdieninės basutės neturėtų turėti itin aukšto kulno.

Kokias basutes rinktis, atsižvelgiant į figūros tipą?

Ar žinojote, kad basutes reikėtų rinktis, atsižvelgiant į figūros tipą? Specialistų teigimu, renkantis basutes pagal figūros tipą geriausiai atskleisite savo figūros gerąsias puses. Štai moterims, kurių figūra primena smėlio laikrodį, puikiai tiks elegantiškos aukštakulnės basutės, sportinės basutės, basutės uždaru priekiu ir t. t. Šio figūros tipo moterims iš esmės tinka įvairių modelių basutės, todėl jos gali drąsiai eksperimentuoti. Kriaušės formos figūrą turinčios moterys turėtų rinktis basutes storesniu padu. Joms taip pat puikiai tinka aukštakulnės basutės. Stačiakampio tipo figūros moterys turėtų rinktis žemakulnes basutes, sandalus, dekoruotus dirželiais. Ir, galiausiai, moterims, kurių figūros tipas – obuolys, derėtų rinktis basutes storesniu kulnu arba platforma. Basutės iš miestomada.lt tiks visų figūros tipų moterims, nes miestomada.lt siūlo gausų įvairiausių basučių asortimentą, įtiksiantį įmantriausiam skoniui.

Kokias basutes pirkti vaikams?

Didelį basučių vaikams pasirinkimą rasite adresu https://www.batuskveras.lt/37-basutes-vaikams. Berniukams ir mergaitėms siūlomos stilingos, žaismingos ir kokybiškos basutės, kurios ne tik gražiai atrodys, bet ir bus labai funkcionalios. Renkant basutes vaikams, reikėtų vadovautis tomis pačiomis taisyklėmis, kaip ir renkantis basutes sau. Vaikams skirtos basutės turi būti pasiūtos iš minkštų medžiagų, jų padas turėtų būti pakankamai lankstus, o vidinėje jų pusėje neturėtų būtų aiškiai išreikštų, „aštrių“ siūlių.

Taip pat tokie dekoro elementai, kaip sagtys, kniedės ir pan., neturėtų liesti vaiko pėdučių. Vaiko pėdutės basutėse turėtų jaustis patogiai, neslysti. Pirkdami basutes vaikams, atkreipkite dėmesį į tai, kad vaikučiams iki dviejų metukų reikia didesnio stabilumo pėdoms, todėl vertėtų rinktis basutes, kurios tvirtai užsisega. Basutės uždaru priekiu taip pat apsaugos ir kojų pirštukus nuo nubrozdinimų ir kitų traumų.

Vyresniems nei dviejų metų vaikučiams puikiai tiks basutės atviru priekiu. Renkant basutes vaikams, didelį dėmesį skirkite dirželiams ir raištukams. Jie turi būti tvirti, nes jų paskirtis yra suteikti didesnį stabilumą ir atramą pėdai, be to raištukai turi būti minkšti, kad „nerėžtų“ odos.

2022.01.27; 03:00

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *