Laikas gryname ore – kokias veiklas galite išbandyti?


Bėgikai. Vilnius. Vytauto Visocko (Slaptai.lt) nuotr.

Ar ir jūs jau laukiate nesulaukiate, kuomet orai ims šilti bei kada norėsis vis daugiau ir daugiau laiko praleisti lauke? Galbūt kai kurie sakys, jog apie tai – dar anksti mąstyti, tačiau geriau iš anksto apgalvoti, ką šį pavasarį bei vasarą norėtumėte veikti, ir tinkamai pasiruošti šiltajam metų laikui. Taip būsite užsitikrinti, kad galėsite be didelio vargo ir skubėjimo įsigyti visas trūkstamas priemones, skirtas laisvalaikiui lauke. Visgi, jei idėjų trūksta, nenusivilkite – tam dar turite tikrai pakankamai laiko! O jei norisi papildomo įkvėpimo, kaip tik šiame straipsnyje pateiksime keletą smagių veiklų, kurias būtų galima išbandyti gryname ore. 

Pasivažinėkite dviračiu ar riedučiais

Dviratininkai. Vytauto Visocko (Slaptai.lt) nuotr.

Jei norite ne tik praleisti laiką gryname ore, bet ir nuveikti kažką aktyvaus, tuomet jums idealus variantas gali būti pasivažinėjimas dviračiu ar riedučiais. Ruošiantis tam, iš anksto namuose susidarykite maršrutą, kurį norite nuvažiuoti – žinoma, geriausiai šiai veiklai tiks parkas, todėl pasirinkite tą, kuris jums patinka labiausiai, arba priešingai – kuriame dar nebuvote. Iš tiesų ši veikla yra itin naudinga, kadangi padeda atsiriboti nuo pašalinių ir įvairių erzinančių veiklų bei susikoncentruoti į patį judėjimą. O jei riedučiai dar nėra ta priemonė, kurią esate gerai įvaldę, nieko tokio, nes išmokti jais važiuoti tikrai niekuomet nebus per vėlu! Jeigu susidomėjote, greitai ir patogiai riedučius galite įsigyti, užsukę į šią nuorodą – https://www.varle.lt/rieduciai/

Suplanuokite pikniką

Ši idėja patiks tiems, kurie nori ramesnio laiko praleidimo lauke. Piknikas tikrai yra tai, kas leis atsikvėpti, pamedituoti ar smagiai praleisti laiką besišnekučiuojant su draugais ar artimaisiais. Žinoma, jam taip pat reikia tam tikro pasiruošimo. Priklausomai nuo to, kiek turite laisvo laiko, galite pagaminti užkandžius, kurie tiktų valgymui lauke, arba tiesiog nusipirkti juos parduotuvėje ar užsisakyti išsinešimui iš mėgstamo restorano. Taip pat nepamirškite pasiimti ir daug vandens, kad karštą vasaros dieną jo nepristigtų! Tuo tarpu, kas liečia pačią pikniko vietą, rekomenduojama ją rinktis pavėsyje, toliau nuo aukštos žolės, taip apsisaugant nuo kaitrios saulės bei erkių ar kitų vabzdžių. 

Nakvokite palapinėje

Kai orai stipriai atšils, galite prisiminti laikus, kuomet dar mokyklos laikais su draugais statydavote palapines savo namų kieme, bei iš tikrųjų leistis į iškylą. Be abejo, šiam kartui galite pasirinkti ir kažką kito nei savo namų kiemą. Galbūt žinote stovyklavietę, kuri būtų gražios gamtos apsuptyje? Net jei atsakymas ir yra neigiamas, nepergyvenkite, kadangi visą šią informaciją nesunkiai galite rasti ir internete. Stovyklavimas ir nakvynė palapinėje idealiai tiks ne tik įsimylėjėlių porelėms, norinčioms romantiškai praleisti laiką vienas su kitu, bet ir tėvams su vaikais, kadangi tai mažiesiems bus tikrų tikriausia pramoga!

Skirkite laiko sodininkystei

Botanikos sode. Vytauto Visocko nuotr.

Tai veikla, kurią arba dievinsite, arba jos nekęsite. Visgi, tik pabandžius galima daryti tam tikras išvadas, todėl jei tik turite reikiamas sąlygas, būtinai ją išbandykite. Iš tiesų sodininkystė gali būti ir ne tokia sudėtinga, kokią ją įsivaizduojate. Viskas be galo priklauso nuo to, kokius augalus norite sodinti. Tad, nuspręskite, kas tai bus – gėlės, dekoratyviniai medeliai, krūmai ar daržovės. Priėmę sprendimą, pasidomėkite, kurie augalai yra mažiausiai lepūs bei labiausiai tinka pradedantiesiems sodininkams – tai gali padėti greičiau pasiekti norimus rezultatus. 

Išbandykite naują transporto priemonę

Galiausiai, paskutinis, tačiau tikrai ne prasčiausias pasiūlymas, ką galima veikti gryname ore – išbandykite naują transporto priemonę. Pavyzdžiui, tai galėtų būti daugelio žmonių pamėgti elektriniai paspirtukai ar riedžiai. Iš tiesų šios transporto priemonės gali net pakeisti įprastą automobilį ir būti puikia transporto priemone, norint nuvažiuoti į darbą ar kitą jūsų norimą vietą. Tokiu būdu kasdien daugiau laiko galėsite praleisti lauke, o taip pat ir sutaupysite laiko, kadangi galėsite išvengti kamščių. Be abejo, renkantis tokią transporto priemonę, pirmiausia reikėtų atsižvelgti į kokybę – gi svarbu, jog kelionės tikslą pasiektumėte ne tik greitai, bet ir saugiai. Geriausi „Segway“ ir elektriniai paspirtukai yra internetinėje parduotuvėje www.varle.lt, kur rasite platų jų asortimentą bei gerą kainos ir kokybės santykį.

2022.02.25; 08:00

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *