Lietuviški prekiniai ženklai skinasi kelią užsienio rinkose


Išaugus elektroninei prekybai lino gaminiais, lietuviško kapitalo tekstilės įmonė „Linomeda” užsienio rinkoms pristato naują vilnos gaminių prekės ženklą „WoolMe”.

Spalio mėnesį atidarytoje internetinėje parduotuvėje www.WoolMe.com bus prekiaujama Lietuvoje pagamintais vilnoniais pledais ir kitais vilnos gaminiais. Naujasis prekinis ženklas pristatomas JAV, Didžiosios Britanijos ir kitose užsienio rinkose sėkmingai įsitvirtinus lino gaminių elektroninės prekybos parduotuvei www.LinenMe.com.

„Vis daugiau esamų ir potencialių klientų supranta, kokią įtaką natūralių medžiagų tekstilės gaminiai turi namų jaukumui. Aukštos kokybės lino gaminiai buvo įvertinti išrankių Didžiosios Britanijos ir JAV klientų, tad neabejojame „WoolMe” prekinio ženklo sėkme. Paklausa kokybiškiems, įdomiems ir kokybę atitinkančios kainos lino ir vilnos gaminiams ir toliau augs“, – sako „LinenMe“ ir „WoolMe“ prekinių ženklų įkūrėja, Londono „KLC School of Design“ absolventė ir interjero dizainerė Inga Lukauskienė.

Interneto parduotuvė www.Woolme.com veiklą pradeda siūlydama Lietuvoje sukurtus, iš skirtingos rūšies vilnos pagamintus pledus. Tai įvairių klasikinių ir modernių raštų, tekstūrų ir spalvų gaminiai. Pripažinimo sulaukę JAV, Didžiosios Britanijos rinkose, kokybiški vilnos gaminiai taip pat siekia įsitvirtinti Danijoje, Prancūzijoje ir kitose Europos šalyse.

Savo veiklą 2007 metais pradėjęs lietuviškas lino prekės ženklas „LinenMe“ jau yra išsikovojęs tvirtas pozicijas ir vertinamas pasaulinėje namų tekstilės gaminių rinkoje. „LinenMe” yra vienas didžiausių lino gaminių pardavėjų internetu Didžiojoje Britanijoje. Šis prekinis ženklas taip pat turi savo ekspozicinį saloną didžiausiame pasaulyje Čikagoje (JAV) įsikūrusiame dizaino centre „Merchandise Mart“, iš kurio aptarnaujami tiek šioje rinkoje dirbantys interjero dizaineriai, tiek specializuotos krautuvėlės (boutiques).

„LinenMe“ yra lietuviškų lino produktų – patalynės, staltiesių, servetėlių, vonios ir virtuvės aksesuarų, rūbų – prekės ženklas. Itin aukštos kokybės „LinenMe“ gaminius jau įvertino pirkėjai iš daugiau nei 50 šalių. Prekinis ženklas priklauso Plungėje įsikūrusiai bendrovei „Linomeda“, kur siuvami visi gaminiai. Šio ženklo koncepcija remiasi „affordable luxury“ idėja – t.y. prabanga, pasiekiama kiekvienam.

Nuosekli rinkodaros strategija bei plėtra į naujas rinkas duoda rezultatų. Nepaisant sudėtingos ekonominės situacijos, kompanijos „Linomeda“ pardavimai sparčiai auga – 2010 m. parduota 37 proc. daugiau gaminių nei 2009 m. Panašius augimo tempus siekiama išlaikyti ir šiais metais. Lino gamintojų planuose – naujos produktų kolekcijos ir plėtra į vokiškai kalbančias Europos šalis.

Nuotraukoje: „LinenMe” prekinis ženklas turi savo ekspozicinį saloną ir didžiausiame pasaulyje Čikagoje (JAV) įsikūrusiame dizaino centre „Merchandise Mart“.

2011.10.21

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *