Lietuvos pasieniečių kinologai tarptautinėse varžybose Latvijoje buvo nepralenkiami


Print

Lietuvos pasieniečių kinologų komanda buvo nepralenkiama 20-ajame tarptautiniame tarnybinių šunų meistriškumo čempionate Latvijoje.

Šeštadienį Rezeknėje pasibaigusiose pirmenybėse iš viso rungėsi 11 įvairių teisėsaugos žinybų komandų iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Baltarusijos ir Moldovos. Kiekvieną ekipą sudarė po du kinologus ir jų augintinius.

Tarnybiniams šunims teko pademonstruoti savo sugebėjimus pėdsakų ir asmenų paieškos bei vietovės apieškos rungtyse.

Susumavus keturias dienas vykusių varžybų rezultatus paaiškėjo, kad komandinėje įskaitoje niekas neprilygo Lietuvos pasieniečiams. Varėnos rinktinėje tarnaujantis Sigitas Sužiedėlis su belgų aviganiu Grikiu ir Ignalinos rinktinės kinologas Algirdas Zinkevičius su vokiečių aviganiu Brio Brentu iš viso surinko 608 taškus ir pasipuošė aukso medaliais.

Antra ir trečia vietos atiteko varžybų šeimininkėms Latvijos pasieniečių ekipoms: Ludzos valdybos kinologai surinko 572,5 įskaitinio balo, Daugpilio – 556.

Asmeninėje įskaitoje S. Sužiedėlis liko antras, nusileidęs varžybų nugalėtoju tapusiam Latvijos sienos apsaugos tarnybos kinologui Vjačeslavui Cirskiui.

Informacijos šaltinis – ELTA.

Vytauto Visocko (Slaptai.lt) nuotraukoje: dresiruotas šuo – patikimas pareigūno pagalbininkas gaudant nusikaltėlius.

2017.05.16; 04:55