M. Puidokas traukiasi iš Darbo partijos


Mindaugas Puidokas. Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

Antradienį apie pasitraukimą iš opozicinės Darbo partijos paskelbė parlamentaras Mindaugas Puidokas. Pagrindine tokio pasirinkimo priežastimi politikas įvardija tai, kad nebuvęs iš anksto informuotas apie frakcijos kolegų sprendimą dėl jo kreiptis į partijos Etikos komisiją.
 
„Visa tai sužinojau tik iš Delfi žurnalistų, vadinasi, buvusi kolegė Seimo narė Ieva Kačinskaitė-Urbonienė juos informavo, o manęs ne! Frakcijos seniūnas Seime Viktoras Fiodorovas nuėjo dar toliau ir panoro kuo greičiau nuo manęs apsivalyti. Kartu su komanda dirbome aktyviai žmonėms, bet tapome nereikalingi“, – fesibuke rašo M. Puidokas.
 
Seimo nario teigimu, jo ekspertinių įžvalgų dėl Rusijos karinių veiksmų Ukrainoje „darbiečai“ nesuprato.
 
„Daug metų dirbau kaip geopolitikos ir tarptautinių santykių ekspertas. Tad dabar dirbti su žmonėmis, kurie ne tik nesuvokia egzistenciškai Lietuvai svarbios geopolitinės įvykių analizės, užsienio politikos peripetijų, karo žalos visai Europai ir platesnio vaizdo – nematau prasmės“, – tvirtino jis.
 
Pasak M. Puidoko, takoskyros frakcijoje buvo jaučiamos ne tik tarptautinės politikos, bet ir socialiniais vidaus politikos klausimais.
 
„Deja, nesutarimų Darbo partijos frakcijoje kildavo ir dėl išsiskiriančių nuomonių vertybiniais klausimais: tos pačios lyties asmenų partnerystės įstatymo, Stambulo konvencijos, visų rūšių narkotinių medžiagų dekriminalizavimo, požiūrio į alkoholio prekybos draudimus“, – pažymėjo buvęs „darbietis“.
 
Pirmadienį apie tai, kad dėl M. Puidoko pareiškimų, esą Rusijos agresiją Ukrainoje nulėmė Vakarų valstybių veiksmai, bus kreipiamasi į Darbo partijos etikos komisiją, pranešė parlamentarė I. Kačinskaitė-Urbonienė.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2022.03.01; 09:41
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *