Metro šalininko priminimai metropoliteno skeptikams


Europos Sąjunga numačiusi Lietuvai skirti solidžią finansinę paramą. Jei mūsų valdžia nepražiopsos, kam tie milijardai Lietuvoje atiteks? „Metro sąjūdis” pasišovė teikti savąjį pasiūlymą, kaip būtų racionalu panaudoti gautus pinigus. Jo idėja – Metropoliteno statybos. Kodėl Vilnius neišsivers be požeminių metro linijų?

Slaptai.lt svečias – asociacijos „Metro sąjūdis” valdybos pirmininkas Juozas ZYKUS. 

Komentaro trukmė – 17 min.

2021.03.03

print

4 komentarai

  • Pasiimkite jūs tuos ES pinigus, bet po Vilniumi nesirauskite, senojo Gedimino miesto negriaukite. Gana du paskutiniai merai su vyriaus. architektu ir naujoji ponia merienė kaip šernai pasidarbavo!

  • Prašom, rauskite, bet ne nuo jau užstatytos miesto dalies. Juolab ne per miesto centrą, ne per Senamiestį, Naujamiestį. Statykite jį kaip aplinkkelį aplink Vilnių, kad, plečiant sostinę, planuojant naujus rajonus, būtų atsižvelgiama į jo trasą, kad vienas kitam nekenktų.
    O miesto tankinimo idėją užmirškite. Vien už šią mintį diskvalifikuoti ir nušalinti reikia architektus, savo sodų apsuptose pilaitėse toliau nuo miesto tūnančius ir kitiems tankiai sugrūstas gyvenamąsias vietas diktuojančius…
    Pandemijos ne sykį pasauliui parodė, kur link veda gyvenimas tankiai susigrūdus. Žmonijos ateitis – ne miestai-milžinai.

  • Gerbiamieji komentatoriai. Jūs nesuvokiate apie ką kalbate. Prieš metro kariauja tik sąmoningai tai darantys svetimų valstybių agentai. Be metro Vilnius greičiau uždus ir sugrius. Metro išgelbėtų ne tik miestą, bet ir gyventojus, jei kiltų karas ar atsitiktų nelaimė Astrave … Ant kieno malūno pilate gvandenį ?

  • Metro statyti reikia tiek Vilniuje, tiel Kaune sujungiant juos antžeminiu geležinkeliu.

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *