Mezoterapija skirta ne visų odos problemų sprendimui


Klausimai veja klausimus

Norintiems kuo labiau atitolinti pirmuosius senėjimo požymius siūloma plačiau pasidomėti specialiomis grožio procedūromis, kurias dabar siūlo grožio klinikos. Mezoterapija yra vienas efektyviausių būdų užkirsti kelią raukšlių atsiradimui ankstyvuoju gyvenimo laikotarpiu. Ne paslaptis, kad vieniems raukšlės atsiranda anksčiau, o kitiems – gerokai vėliau. Tam tikros procedūros padeda jų išvengti lygiai taip pat, kaip ir nemalonaus plaukų retėjimo ar jų slinkimo.

Kuo patraukli mezoterapijos procedūra?

Labiausiai grožio srityje ji siejama su galimybe atitolinti senėjimo požymius. Pagrindiniai požymiai, kaip jau pradžioje paminėta, yra būtent raukšlės, odos būklės prastėjimas ir aišku – plaukų praradimas. Mezoterapija gali būti pasitelkiama kaip prevencinė priemonė, kuria siekiama išvengti mažesnių raukšlių. Taip pat ši procedūra pasitarnaus tiems pacientams, kurie kenčia nuo galvos plaukų retėjimo, lūžinėjimo ar apskritai – jų slinkimo. Tai pagrindinės sritys, kurias efektyviai veikia šis gydymas.

Pabrėžiama, kad šios procedūros nevalia ieškoti vietose, kurios apskritai nėra laikomos klinikomis. Matote, šis gydymas pasižymi tuo, jog naudojamos specialios adatos bei įrankiai, kuriais po oda suleidžiami specialūs tam tikrų medžiagų kiekiai. Tos medžiagos turi būti parenkamos atitinkamomis proporcijomis ir suleidžiamos laikantis visų saugumo reikalavimų. Natūralu, kad tokia procedūra yra atliekama dermatologo.

Siekiant apsisaugoti nuo nekokybiškų paslaugų, patartina kreiptis į klinikas, kurios yra bent jau kiek žinomos. Labiausiai siūloma vengti įvairių nežinomų asmenų pasiūlymų, ypač kai nurodomos neadekvačiai žemenės injekcijų kainos.

Kas liečia mezoterapijosprivalumus, pravartu žinoti, kad neretai jau po pirmosios injekcijos kai kurie pacientai pastebi pagerėjimą. Pavyzdžiui, jeigu ši procedūra jums reikalinga siekiant pašalinti smulkias raukšles, tikėtina, kad jau po pirmos procedūros galėsite matyti menką rezultatą. Geriausia tai, kad mezoterapijosprocedūra gali būti atliekama neribojant jų skaičiaus.

Gydymą galima kombinuoti

Dermatologai visada konsultuoja pacientus kokios procedūros galėtų išspręsti jų problemas. Ne paslaptis, kad mezoterapija gali būti kombinuojama su papildomomis injekcijomis. Pavyzdžiui, siekiant išvengti raukšlių ar norint jas panaikinti, gali būti siūlomos papildomos botulino toksino injekcijos. Tai būtų dar geresnė raukšlių atsiradimo prevencija, nes šis toksinas atpalaiduoja raumenis, kurie susitraukinėdami palieka mimikos raukšles. Tokios injekcijos dažnai atliekamos į kakto sritį.

Jeigu pageidaujate ne tik atjauninti odą, bet dar ir pašalinti tam tikrus defektus, tuomet specialistui tai turite pasakyti iš anksto. Tarkime, jūs jaučiate didžiulį diskomfortą dėl aknės paliktų randų. Tad, pirmiausia jums reikėtų atlikti randų šalinimo procedūras ir tik po to atlikti reikalingas injekcijas. Randų šalinimas atliekamas naudojant lazerines technologijas. Pabrėžiama, kad ne visiems pacientams randai panaikinami visiškai, tačiau jų ryškumas tikrai gali būti sumažinamas.

Kaip bebūtų, siekiant pagerinti odos būklę ir užkirsti kelią raukšlių atsiradimui, turite kruopščiai papasakoti ko tikitės. Būtent dermatologas parinks geriausią gydymą. Tiesa, turėkite galvoje, kad visos papildomos procedūros atliekamos tik pagal iš anksto sudarytą grafiką ir tik susimokėjus pagal nustatytą tvarką. Už kiekvieną grožio procedūrą pacientas turi sumokėti nustatytą kainą. Tad, nesuklyskite – gausite tik tai, už ką esate sumokėję, o panorėję papildomos procedūros, jos atlikimą teks derinti iš naujo.

Kokios problemos negali būti pašalinamos?

Mezoterapija yra specifinis gydymas ir tai reiškia, kad ši procedūra skirta tam tikrų problemų šalinimui. Jos jau yra įvardintos. Šiuo metu vargu ar galėsite išspręsti odos bėrimo problemas, kurios yra susijusios su organų funkcijų sutrikimu. Tad, tokias ligas reikėtų gydyti pirmiausiai, o tik po to galvoti kokios grožio procedūros būtų sekančios.

2022.01.20; 06:40

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *