Mirė Prezidento G. Nausėdos tėvas


Deganti žvakė. ELTA nuotr.

Prezidentas Gitanas Nausėda sekmadienį pranešė, kad Anapilin iškeliavo jo tėvas Antanas Nausėda. Apie tėvo mirtį Prezidentas pranešė savo „Facebook“ paskyroje.
 
„Šiąnakt 1:10 mano brangus Tėvukas paliko šį pasaulį, sulaukęs 93-jų. Paliko taip, kaip ir gyveno – oriai, taikiai ir optimistiškai. Iškeliavo pas savo gyvenimo žmogų – Mamą, kurią labai mylėjo ir kurios ilgėjosi ištisus aštuonerius metus“, – rašė G. Nausėda.
 
„Visada prisiminsiu mūsų bendrus pasivaikščiojimus po miestą. Tėvukas su neįtikėtinu žingeidumu tyrinėdavo kiekvieną praeivį – bene sutiks buvusį kolegą, draugą ar tiesiog pažįstamą. Sutikęs apipildavo klausimais ir linkėjimais. Tiesiog neįtikėtina, kiek žmonių vardų ir gyvenimo istorijų jis žinojo!“, – dalinosi prisiminimais šalies Prezidentas.
 
„Ilsėkis ramybėje, Tėtuk! Tu pragyvenai gražų ir garbingą gyvenimą“, – įrašą užbaigė G. Nausėda.
 
D. Grybauskaitė išreiškė užuojautą
 
„Nuoširdžiai užjaučiu Prezidentą Gitaną Nausėdą dėl mylimo tėvo, šviesaus ir garbingo žmogaus, Antano Nausėdos netekties. Linkiu stiprybės šiuo metu ir žinojimo, kad artimas ryšys niekur nedingsta, visam laikui išlieka širdyje“, – teigiama buvusios Prezidentės Dalios Grybauskaitės užuojautoje.
 
Seimo Pirmininkė linki tvirtybės
 
Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen Seimo ir savo vardu reiškia nuoširdžią užuojautą Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai dėl tėčio Antano Nausėdos mirties, teigiama pranešime žiniasklaidai.
 
Skaudžią netekties valandą Lietuvos Respublikos Prezidentui, jo šeimai ir artimiesiems V. Čmilytė-Nielsen linki tvirtybės ir dvasios ramybės.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2022.11.07; 06:77
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *