Mirė sekso simboliu vadinta amerikiečių aktorė R. Welch


Amerikiečių aktorė Raquel Welch. EPA – ELTA foto

Los Andželas, vasario 16 d. (AFP-ELTA). Mirė savo vaidmeniu fantastiniame filme „Milijonas metų prieš mūsų erą“ („One Million Years B.C.“) išgarsėjusi ir sekso simboliu tapusi amerikiečių aktorė Raquel Welch. Jai buvo 82 metai.
 
Aktorė, žinoma ir iš juostos „Trys muškietininkai“, mirė trečiadienį po „trumpos ligos“, pranešė jos atstovas. Detalesni duomenys apie mirties priežastį kol kas nepateikiami.
 
Aktorė septintajame ir aštuntajame dešimtmetyje buvo viena garsiausių sekso simbolių kino pasaulyje. Už tai ji turi būti dėkinga filmui „Milijonas metų prieš mūsų erą“, kuriame ji filmavosi vilkėdama bikinį iš gyvūno odos, ir visų pirma šią juostą reklamuojančiam plakatui, apkeliavusiam visą pasaulį.
 
„Išleidus šį garsųjį filmo plakatą, viskas mano gyvenime akimirksniu pasikeitė, viskas apie mano tikrąjį „aš“ buvo pamiršta, – rašė aktorė 2010-aisiais savo memuaruose. – Viską užgožė šitas sekso simbolis“.
 
R. Welch gimė 1940 metais Čikagoje. Jos tėvas buvo inžinierius iš Bolivijos, o motina JAV amerikietė. Ji augo Kalifornijoje ir būdama jaunuolė laimėjo kelis grožio konkursus. Savo karjerą kine R. Welch pradėjo 1964 metais antrojo plano vaidmenimis, tarp jų – juostoje „Roustabout“ su Elviu Presley‘iu.
 
Persilaužimą aktorė pasiekė 1966 metais suvaidinusi filme „Fantastiška kelionė“. Tais pačiais metais pasirodė ir „Milijonas metų prieš mūsų erą“.
 
R. Welch per savo karjerą sukūrė vaidmenis ir daugybėje kitų kino filmų. Už vaidmenį „Trijuose muškietininkuose“ ji laimėjo „Auksinį gaublį“.
 
R. Welch buvo keturis kartus ištekėjusi. 2008-aisiais, būdama 68-erių, ji išsiskyrė su 14 metų jaunesniu savo sutuoktiniu Richardu Palmeriu. Aktorė užaugino sūnų ir dukterį.
 
Rasa Strimaitytė (ELTA)
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *