Mūsų bičiuliai


Spalio 4-oji – Pasaulinė gyvūnų globos diena. Šios dienos misija – pagerbti visas gyvūnų gyvybės formas. Ši diena – puiki proga prisiminti, kokie svarbūs gyvūnai mūsų gyvenime, bei padėkoti jiems už tai, kad mus rengia, maitina, saugo, gydo, džiugina, myli…

Pasaulinė gyvūnų diena pirmą kartą paminėta 1931-aisiais itališkoje Florencijoje. Lietuvoje slapio 4-oji pradėta minėti nuo 2000-ųjų metų.

Slaptai.lt skaitytojams pateikiame pluoštą Vytauto Visocko nuotraukų, pasakojančių, kaip praėjusiais metais Vilniuje buvo pagerbti mūsų artimiausi, ištikimiausi keturkojai bičiuliai – šunys. 2016-ųjų spalio 8 d. Vilniuje prie Baltojo tilto buvo iškilmingai paminėta Pasaulinė gyvūnų globos diena. Lietuvos kinologų draugija pasirūpino, kad tądien būtų smagu ir linksma, ypač vaikams.

Tąsyk matėme keturkojų nuo pačių mažiausiųjų, nešiojamų užantyje, iki įspūdingo dydžio grynakraujų. Ištikimieji žmogaus bičiuliai ir pagalbininkai lenktyniavo su vaikais, šokinėjo per kliūtis, ieškojo cigarečių ir narkotikų, nuo užpuolikų gynė savo šeimininkus.

Grakščiai Neries pakrantėje bėgiojo gražuoliai žirgai, valdomi žavių policininkių…

Siūlome peržiūrėti Vytauto Visocko nuotraukas

« 1 2 »

2016-10-18; 09:00

print