NATO naikintuvai 6 kartus kilo atpažinti ir lydėti Rusijos orlaivių


 
Gegužės 13 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino Rusijos Federacijos orlaivį AN-26, skridusį tarptautine oro erdve iš Rusijos Federacijos žemyninės dalies į Kaliningrado sritį. AN-26 skrido be veikiančio radiolokacinio atsakiklio, su Regioniniu skrydžių valdymo centru (RSVC) radijo ryšį palaikė, skrydžio planą turėjo.

Gegužės 14 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino du Rusijos Federacijos orlaivius SU-27, skridusius tarptautine oro erdve iš Kaliningrado srities pasitikti orlaivio IL-22 ir grįžusius atgal. Orlaiviai skrido be veikiančių radiolokacinių atsakiklių, su RSVC radijo ryšio nepalaikė, skrydžio plano neturėjo.

Gegužės 14 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino Rusijos Federacijos orlaivius IL-22 ir du SU-27, skridusius tarptautine oro erdve iš Rusijos Federacijos žemyninės dalies į Kaliningrado sritį. SU-27 pusiaukelėje apsisuko ir grįžo atgal į Rusijos Federacijos žemyninę dalį. IL-22 skrido su įjungtu radiolokaciniu atsakikliu, su RSVC radijo ryšį palaikė, skrydžio planą turėjo. Abu Su-27 skrido be veikiančių radiolokacinių atsakiklių, su RSVC radijo ryšio nepalaikė, skrydžio plano neturėjo.

Gegužės 15 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino du Rusijos Federacijjos orlaivius IL-22 ir du SU-27, skridusius tarptautine oro erdve iš Rusijos Federacijos Kaliningrado srities į Rusijos Federacijos žemyninę dalį. Abu SU-27 pusiaukelėje apsisuko ir grįžo atgal. IL-22 skrido su įjungtu radiolokaciniu atsakikliu, su RSVC radijo ryšį palaikė, skrydžio planą turėjo. Abu Su-27 skrido be veikiančių radiolokacinių atsakiklių, su RSVC radijo ryšį nepalaikė, skrydžio plano neturėjo. 

Gegužės 16 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino Rusijos Federacijos orlaivį TU-134, skridusį tarptautine oro erdve iš Rusijos Federacijos žemyninės dalies į Kaliningrado sritį. TU-134 skrido su įjungtu radiolokaciniu atsakikliu, skrydžio planą turėjo, su RSVC radijo ryšio nepalaikė.

Gegužės 17 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino Rusijos Federacijos orlaivį TU-134, skridusį tarptautine oro erdve iš Rusijos Federacijos Kaliningrado srities į Rusijos Federacijos žemyninę dalį. TU-134 skrido su įjungtu radiolokaciniu atsakikliu, skrydžio plano neturėjo, su RSVC radijo ryšį palaikė, pranešė Krašto apsaugos ministerija.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2019.05.21; 06:30
print