Naujos sudėties Advokatų tarybai vadovaus M. Kukaitis


Lietuvos advokatūra

Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vykusiame visuotiniame advokatų susirinkime išrinktas naujas Advokatų tarybos pirmininkas, naujos sudėties Advokatų taryba, ir Advokatų garbės teismas.
 
Naujuoju Lietuvos advokatūros advokatų tarybos pirmininku tapo praėjusioje kadencijoje Advokatų tarybos pirmininko pavaduotojo pareigas ėjęs Mindaugas Kukaitis. Kaip skelbiama Lietuvos advokatūros pranešime, naujasis pirmininkas advokato praktika užsiima jau daugiau nei 20 metų, jis taip pat yra ir ilgametis Advokatų tarybos narys, buvęs Advokatų garbės teismo pirmininkas.
 
Į Advokatų tarybos pirmininko postą pretendavo keturi advokatai: Gintautas Bartkus, Ramūnas Kazlauskas, Mindaugas Kukaitis ir Mindaugas Paukštė.
 
Naujasis Advokatų tarybos pirmininkas M. Kukaitis pareigas eis 2022–2026 metais ir pakeis dvi kadencijas Lietuvos advokatų tarybai vadovavusį advokatą prof. dr. Igną Vėgėlę.
 
Visuotinio advokatų susirinkimo metu taip pat buvo išrinkta naujos sudėties Advokatų taryba. Jos nariais tapo: Tomas Bagdanskis, Jonas Saladžius, Remigijus Merkevičius, Valdemaras Bužinskas, Jurgita Judickienė, Liudvika Meškauskaitė, Romualdas Drakšas, Justas Vilys, Raimundas Jurka, Kęstutis Švirinas.
 
Taip pat Visuotinio advokatų susirinkimo metu išrinkti nariai nuo Lietuvos advokatūros į Advokatų garbės teismą: buvęs Lietuvos advokatūros Advokatų tarybos pirmininkas prof. dr. I. Vėgėlė, Dalia Foigt-Norvaišienė, Džiolana Tarvainytė. Kitus du narius į Advokatų garbės teismą pagal Advokatūros įstatymą skiria teisingumo ministras.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2022.05.28; 07:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *