Per rusų ataką prieš keleivinį traukinį Ukrainoje žuvo 22 žmonės


Vladimiro Putino fizionomija

Kyjivas, rugpjūčio 25 d. (dpa-ELTA). Po Nepriklausomybės dienos Ukraina gedi aukų, žuvusių per rusų surengtą raketų ataką prieš keleivinį traukinį.
 
Prezidentas Volodymyras Zelenskis vėlų trečiadienio vakarą kalbėjo apie mažiausiai 22 žuvusiuosius. Į traukinį pataikyta netoli Čaplinės Dnipropetrovsko srityje. Penki kūnai rasti automobilyje netoliese.
 
„Čaplinė šiandien yra mūsų skausmas“, – sakė V. Zelenskis. Kaip jau iš anksto būgštauta, per Ukrainos Nepriklausomybės dieną, praėjus lygiai pusmečiui nuo karo pradžios, ir kitose vietose būta smarkių rusų raketų atakų.
 
Kitoje Dnipropetrovsko srities vietovėje, regiono administracijos duomenimis, per apšaudymą žuvo 11 metų vaikas. Rusijos gynybos ministras Sergejus Šoigu trečiadienį tuo tarpu tikino, jog kariuomenė sulėtino atakų tempą, kad apsaugotų civilius gyventojus.
 
Ukrainos Nepriklausomybės dieną šalyje vis aidėjo oro pavojaus sirenos. Chmelnyckyje šalies vakaruose popietę girdėjosi smarkūs sprogimai, pranešė gubernatorius Serhijus Hamalijas.
 
Kelios minutės prieš tai baltarusių opozicijos aktyvistai paskelbė, kad iš Baltarusijos buvo paleistos keturios raketos. Iš čia esą pakilo ir du rusų bombonešiai. Šių duomenų nepriklausomai patikrinti nėra galimybės.
 
Rasa Strimaitytė (ELTA)
 
2022.08.25; 07:54
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.