Pirmoji D. Trampo žmona atsisakė tapti JAV ambasadore Čekijoje


Pirmoji Amerikos prezidento Donaldo Trampo (Donald Trump) žmona Ivana Tramp (Ivana Trump), kuri yra čekų tautybės, nebeketina tapti JAV ambasadore Prahoje. Tai penktadienį pranešė laikraštis „Lidove Noviny“, kuris remiasi Čekijos prezidentu Milošu Zemanu. 

Čekijos sostinė Praha – naktį

Ivana Tramp, po buvusio sutuoktinio išrinkimo JAV prezidentu aktyviai siekusi tapti ambasadore Čekijoje ir užsitikrinusi M. Zemano paramą, informavo jį apie savo atsisakymą per susitikimą Prahos Hrade.

„Aš tiesiog įtūžau“, – cituoja laikraštis Čekijos prezidento žodžius. M. Zemanas pareiškė Ivanai Tramp, kad ji „bailiai vengia atsakomybės“, kurią turi jausti šaliai, iš kurios kilo.

Prahos Hradas susilaiko nuo komentarų dėl M. Zemano ir I. Tramp susitikimo. Čekijos lyderio spaudos sekretorius Jiržis Ovčačekas jį pavadino „trumpu ir iš anksto neplanuotu“.

Paskelbus pernai vykusių Amerikos prezidento rinkimų rezultatus, Ivana Tramp telefonu pranešė M. Zemanui, kad norėtų vadovauti JAV ambasadai Čekijoje.

D. Trampas vedė Ivaną Zelničkovą 1977 metais. Jie susilaukė trijų vaikų, o 1992 metais pranešė apie skyrybas. Antrąja dabartinio Baltųjų rūmų šeimininko žmona tapo amerikiečių aktorė Marla Meipls (Marla Maples). Jų santuoka truko nuo 1993 iki 1999 metų. 2005 metais milijardierius vedė Melaniją Knavs (Melania Knavs), kuri atvyko į JAV iš Slovėnijos.

Informacijos šaltinis – ELTA

2017.06.23; 18:58

print