Popiežius pajuokavo, kad „šlakelis tekilos“ palengvintų kelio skausmą


Popiežius pajuokavo, kad „šlakelis tekilos“ palengvintų kelio skausmą. EPA-ELTA nuotrauka

Vatikanas, gegužės 16 d. (AFP-ELTA). Popiežius Pranciškus pašmaikštavo, kad taurelė tekilos padėtų numalšinti jo kelio skausmą, privertusį 85 metų argentinietį atsisėsti į neįgaliojo vežimėlį.
 
„Žinote, ko reikia mano kojai? Šlakelio tekilos!“, – pajuokavo Pranciškus, susitikdamas su grupe Meksikos kunigų „TikTok“ paskelbtame vaizdo įraše, kuris pirmadienį išplito internete.
 
Po trečiadienio visuotinės audiencijos savo papamobiliu apvažiuodamas Šv. Petro aikštę Vatikane popiežius stabtelėjo pasisveikinti su grupe naujai įšventintų kunigų, kurių vienas paklausė apie jo kelį. „Labai kaprizingas“, – šypsodamasis atsakė Pranciškus, turėjęs atšaukti kelias audiencijas dėl pažeisto dešinio kelio raiščio ir lėtinio artrito. Kunigas padėkojo pontifikui už gerą nuotaiką, „nepaisant patiriamo nepatogumo“, paskatindamas Romos katalikų bažnyčios vadovą prisipažinti, kad būtų dar linksmesnis, jei po ranka atsirastų tekilos.
 
Tai ne pirmas kartas, kai Pranciškus pokštauja apie tekilą. 2016 m. prieš kelionę į Meksiką vienas entuziastingas kunigas Šv. Petro aikštėje šūktelėjo Pranciškui: „Laukiame tavęs!“
 
„Su tekila ar be tekilos?“, – šelmiškai šypsodamasis paklausė pontifikas.
 
Viljama Sudikienė (AFP)
 
2022.05.17; 08:35
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.