Audrius Butkevičius – potencialus milijonierius


Landsbergio režimo politiniu kaliniu turbūt save ligi šiol laikantis Audrius Butkevičius šiandien snukiaknygėje, kitaip dar žinomoje, kaip Facebook, rašo:

„p.Čyvas neisigilino i konflikto esmę: žurnalistas sąmoningai kūrė neigiamą nuomonę apie Č.Jezerską pakartotinai jį provokuodamas „duoti atsakymą“, ko ir susilaukė teismo sprendimo pavidalu. Jei netikite perziūrėkite p. Visocko publikacijas dienrastyje XXI amzius.2009.04.17.“

Tokią iškilaus politiko, signataro ir šiaip visuomenės reikalų tvarkytojo įžvalgą pagimdė mano tekstas:

Teismuose dirba aiškiaregiai | Balsas.lt

Pasitaręs su Viešųjų ryšių specialistais, nutariau pasiūlyti A. Butkevičiui ir tam Valerkai Paškevič, kuriam kiti autoritetai davė teisėjo mantiją, grandinę ir amuletą, pakeisti darbus.

Jų laukia „Procter & Gamble“ arba „Johnson & Johnson“ kompanijos, kur labai vertinami specialistai, gebantys atpažinti kokia, netiesiogine informacija geriausiai paveikti vartotojų smegenis bei pasąmonę, kad šie gerai vertintų jų miltelius, šampūną, įklotus ir kitokias vertybes ir nevertintų konkurentų siūlomųjų. Ten, sėkmės atveju, garantuoti milijonai, nes minėtos gėrybės yra įdomios platesnėms liaudies masėms už iškilų politiką Jezerską.

http://www.tomascyvas.lt/

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.