Praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 1493 COVID-19 atvejai


Čia – nustatyti koronavirusinės infekcijos atvejai. Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 1493 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai.
 
625 iš jų registruoti Vilniaus, 210 Kauno, 166 Panevėžio, 118 Šiaulių, 100 Klaipėdos, 67 Utenos, 57 Alytaus, 53 Telšių, 44 Marijampolės ir 38 Tauragės apskrityse. 15 atvejų kol kas dar nėra priskirti jokiam šalies regionui dėl informacijos trūkumo. Kuriems regionams priskirti šiuos atvejus, paaiškės po epidemiologinio tyrimo, skelbiama NVSC pranešime.
 
Atvejų, kai asmenų užsikrėtimo aplinkybės nėra aiškios, t. y. epidemiologinių tyrimų metu nustatyta, jog asmenys išvykę į užsienį nebuvo, su patvirtintais COVID-19 atvejais nebendravo, šiuo metu registruota 70.
 
Atvejai, fiksuoti protrūkiuose
 
Daugiausiai – 11 – per praėjusią parą atvejų nustatyta protrūkyje, susijusiame su Didvyžių globos namais, įsikūrusiais Marijampolės apskrityje. Iš viso šiame protrūkyje jau patvirtinti 74 atvejai.
 
5 atvejai per praėjusią parą patvirtinti Plungės rajono ligoninės protrūkyje. Atvejai patvirtinti 4 darbuotojams ir vienam pacientui.
3 atvejai per praėjusią parą patvirtinti Šilutės ligoninės protrūkyje. Iš jų vienas atvejis yra antrinis. Atvejai patvirtinti darbuotojams ir artimajam.
 
Du atvejai, patvirtinti praėjusią parą, yra susiję su Kupiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centru.
 
Du fiksuoti atvejai patvirtinti Klaipėdos jūrininkų ligoninės protrūkyje. Atvejai nustatyti darbuotojams.
 
Su Vilkaviškio pirminės sveikatos priežiūros centru siejamame protrūkyje praėjusią parą nustatyti du atvejai. Iš viso su šiuo protrūkiu jau siejama 11 atvejų.
 
Po kelis užsikrėtimo koronavirusine infekcija atvejus buvo patvirtinta LSMU Kauno klinikų ir LSMU Kauno ligoninės protrūkiuose.
 
3 atvejai, patvirtinti praėjusią parą, yra siejami su pieno produktų gamybos įmone, įsikūrusia Marijampolės apskrityje. Iš viso su šiuo protrūkiu jau siejama 11 atvejų.
 
Du atvejai, iš kurių vienas antrinis, per praėjusią parą patvirtinti apatinio trikotažo siuvimo įmonėje Marijampolės apskrityje. Su šiuo protrūkiu siejama 16 atvejų.
 
3 praėjusios paros atvejai patvirtinti Šakių vaikų globos namų protrūkyje. Iš viso su šiuo protrūkiu siejama 14 atvejų.
 
Su Klaipėdos apskrities Macikų socialinės globos namais siejamame protrūkyje praėjusią parą iš viso patvirtinti 3 atvejai. Atvejai patvirtinti darbuotojams.
 
Du atvejai patvirtinti taip pat Klaipėdos apskrityje įsikūrusių Padvarių socialinės globos namų protrūkyje. Atvejai patvirtinti darbuotojams.
Atvejų, susijusių su protrūkiais šeimose, praėjusią parą visoje Lietuvoje, šiuo metu turimais NVSC duomenimis, registruota 51.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2021.01.02; 00:01
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *