Prezidentas įteikė taurę ralio „Aplink Lietuvą 2021“ nugalėtojams


Prezidentas Gitanas Nausėda įteikė pereinamąją Prezidento taurę ralio „Aplink Lietuvą 2021“ nugalėtojams. Roberto Dačkaus (Prezidento kanceliarija) nuotr.

Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda sekmadienį jubiliejinio 30-ojo ralio „Aplink Lietuvą 2021“ nugalėtojams įteikė pereinamąją Prezidento taurę.
 
Šalies vadovas renginyje pasveikino visus lenktynininkus, įveikus sudėtingą ir daug jėgų bei meistriškumo pareikalavusią trasą. Pirmąją vietą bendrojoje įskaitoje užėmusiam Vyčio Pauliukonio ir Audronio Gulbino ekipažui prezidentas įteikė savo vardo taurę.
 
Pasak G. Nausėdos, vaizdingo šalies kraštovaizdžio fone vykusi sportinė drama tapo tikra Lietuvos automobilių sporto bendruomenės švente. Jis sakė, kad šis jau nuo tarpukario vykstantis ralis ne tik padeda pažinti Lietuvos grožį. Prezidentas taip pat pasidžiaugė, kad tradicija skleidžia gerą energiją, vienija žmones ir stiprina bendrystę.
 
„Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad tęsiate tarpukarį siekiančią tradiciją ir braižote kitokį – lenktyninį ir socialinį – Lietuvos žemėlapį. Matome, kaip ralis „Aplink Lietuvą“ keičiasi, įgauna tarptautiškumo, tobulėja. Ypač džiaugiuosi, kad šiame ralyje dalyvauja ir specialiųjų poreikių turintys dalyviai, ir moterys. Tai graži paralelė tarp automobilių sporto tradicijos ir Prezidento institucijos raidos Lietuvoje“, – sakė prezidentas.
Prezidento taurė ralio „Aplink Lietuvą 2021“ nugalėtojams. Roberto Dačkaus (Prezidento kanceliarija) nuotr.
 
Šalies vadovas renginio metu atkreipė dėmesį ir į vieno dalyvių mintis, kad tai – inteligentiškasis „Lietuvos Dakaras“.
 
Prezidentas G. Nausėda ralio organizatoriams padėkojo už puikų pademonstruotą pavyzdį ir pakvietė toliau šiuo pavyzdžiu sekti kitus, sakoma Prezidentūros pranešime.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2021.08.29; 19:40
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *