Prezidentė pasveikino Ukrainą Nepriklausomybės dienos proga


Trečiadienis, rugpjūčio 24 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Prezidentą Petro Porošenką Ukrainos Nepriklausomybės dvidešimt penktųjų metinių proga.

„Prieš ketvirtį amžiaus Ukrainos tauta vieningai nusprendė kurti nepriklausomą valstybę. Įveikdami visus Jūsų šaliai tenkančius iššūkius išsaugokite šią vienybę, nes tik taip galėsite toliau ryžtingai eiti reformų keliu, kurti skaidrias institucijas ir pateisinti būsimųjų kartų lūkesčius gyventi šiuolaikiškoje ir klestinčioje Ukrainoje“, – sakoma Prezidentės sveikinime.

Šiemet Lietuva ir Ukraina mini ir diplomatinių santykių dvidešimt penkerių metų sukaktį. Prezidentė pabrėžė, kad per šiuos metus abiejų šalių piliečiai tapo ypač artimi, o būtent abipusė žmonių parama kuria tvirčiausią pamatą sėkmingam valstybių bendradarbiavimui. Pasak šalies vadovės, Lietuva tvirtai remia Ukrainos žmones, o šiemet tai simboliškai patvirtina mūsų karių dalyvavimas Ukrainos Nepriklausomybės dienos parade.

Savo ir visos Lietuvos žmonių vardu pasveikinusi Ukrainos žmones Nepriklausomybės dvidešimt penktųjų metinių proga, Prezidentė palinkėjo Ukrainos žmonėms stiprybės, taikos ir visokeriopos sėkmės.

Informacijos šaltinis ir nuotrauka- Prezidentės spaudos tarnyba.

2016.08.24; 08:13

print