Prezidento patarėjas: Ukraina intensyvina operacijas


Michailas Podoliakas

Kyjivas, gegužės 27 d. (ELTA). Ukrainos prezidento biuro vadovo patarėjas Michailas Podoliakas duodamas interviu britų leidiniui „The Guardian“ atskleidė, kad Ukraina pradėjo parengiamąsias operacijas prieš pereidama į kontrpuolimą prieš rusus okupantus.
 
„Tai sudėtingas procesas, tai ne vienos dienos, ne tam tikros datos ar valandos klausimas. Tai besitęsiantis deokupacijos procesas ir tam tikri veiksmai jau vykdomi, pavyzdžiui, tiekimo grandinių naikinimas ar sandėlių sprogdinimas už priešakiniu linijų“, – M. Podoliakas sakė „The Guardian“.
 
„Intensyvumas didinamas, bet tam prireiks ganėtinai daug laiko“, – pridėjo jis.
 
M. Podoliakas taip pat prognozuoja, kad kontrpuolimui įgaunant pagreitį į Rusiją vis dažniau gali veržtis Ukrainos pusėje kovojančių rusų pajėgos, kaip tai įvyko Rusijos Belgorodo regione anksčiau šią savaitę.
 
Šeštadienį Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vyriausiasis vadas generolas Valerijus Zalužnas socialinėje žiniasklaidoje paskelbė, kad „atėjo laikas susigrąžinti tai, kas yra mūsų“, taip paskatindamas spėliones, kad netrukus gali prasidėti didelė operacija.
 
Karolis Broga (ELTA)
 
2023.05.28; 06:51
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *