Prie Santarų ligoninės įrengtas palapinių miestelis


Palapinių miestelis – prie Santarų ligoninės. ELTA nuotr.

Vilniaus miesto savivaldybės iniciatyva drauge su Krašto apsaugos ministerija sekmadienį pradėjo veikti palapinių miestelis sunegalavusiems ir neretai ilgose eilėse  turintiems laukti gydytojų konsultacijos.
 
Čia bus galimybė laukti saugiai ir atviresnėse erdvėse su šiltos arbatos puodeliu. Į priėmimą dažnai atvyksta nemažai žmonių vos nusileidus lėktuvui iš užsienio šalių, tad daugiau erdvių ir saugių patalpų išties reikia, taip pat vandens. Palapinėse dirba apsaugos priemonėmis apsisaugoję savanoriai skautai. Vandens atsigerti į palapines užsukti galima visą parą.
Padėka gydytojams. ELTA nuotr.
 
Neretai sužinoję, kad teks skubiai izoliuotis laukiant tyrimų atsakymų iškart po priėmimo, žmonės neturi pakankamai būtiniausių daiktų, todėl Vilniaus savivaldybė šiomis dienomis pasirūpino perduoti Infekcinių ligų centrui apie 50 mobiliųjų telefonų įkroviklių ir 3000 vienkartinių puodelių.
 
Sostinės savivaldybė dėkinga už paramą geriamu vandeniu „Žalia giria“, už arbatos termosus ir arbatą – „Švenčionėlių vaistažolės“.
 
Palapinėse parūpinta ir kėdžių, tačiau kviečiama pasivaikščioti, laikantis saugaus atstumo nuo kitų priėmime esančių žmonių.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.03.22; 19:39
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *