Rusijos parlamente suimtas senatorius R. Arašukovas


Rusijos aukštesniuosiuose parlamento rūmuose trečiadienį buvo suimtas politikas Raufas Arašukovas. Jis areštuotas dėl kaltinimų žmogžudystėmis.

Rusijos senatorius Raufas Arašukovas. EPA-ELTA nuotr.

Anot Rusijos tyrimų komiteto, senatorius R. Arašukovas kaltinamas sąsajomis su dviejų žmonių nužudymu 2010 m. ir dalyvavimu kituose nusikaltimuose. 

32 metų amžiaus R. Arašukovas, kuris atstovauja Karačiajų Čerkesijos Respublikai (Rusijos Federacijos respublika Šiaurės Kaukaze), suimtas aukštesniuosiuose Rusijos parlamento rūmuose per parlamento posėdį. 

Pasak naujienų agentūros „RIA Novosti“, buvo panaikintas R. Arašukovo parlamentinis imunitetas ir, baiminantis, kad politikas bandys pabėgti, jis suimtas parlamente.

Tyrėjai mano, kad senatorius yra susijęs su dviem užsakomosiomis žmogžudystėmis Čerkesko mieste. 2010 metų kovą buvo nušautas jaunimo judėjimo „Adyge-Khase“ lyderis Aslanas Žukovas. Po dviejų mėnesių buvo sumuštas ir nušautas Karačiajų Čerkesijos prezidento patarėjas Fralas Šebchukovas. Teigiama, kad politikas yra susijęs ir su kitais nusikaltimais.

Informacijos šaltinis – ELTA

2019.01.31; 02:29

print