Ryšardas Maceikianecas: „Lietuva neturi pasiduoti Varšuvos spaudimui“ (3)


Tai – neregėtas, nematytas dalykas: Vilniaus krašto švietimo reikalus Lietuva atidavė svetimos valstybės žinion. Ar galima sugalvoti dar didesnę nesąmonę? Pogon.lt portalo redaktorius Ryšardas Maceikianecas ironizuoja: „nei juoktis, nei vergti“.

Jam taip pat keista, kad Vilniaus krašto gyventojai bus skatinami žiūrėti būtent Lenkijos televiziją. Žinoma, rusiškų televizijų įtaka – bjauri. Bet kodėl Lietuvos piliečiams Vilniaus krašte siūloma ne lietuviška, bet lenkiška televizija? Ir kodėl premjeras Saulius Skvernelis nuskubėjo kalbėtis su Šalčininkų gyventojais neįsigilinęs į tikrąsias šio krašto problemas? Kas gi tie premjero patarėjai?

Beje, Lietuvai derėtų žinoti ne tik apie LLRA vadovo Valdemaro Tomaševskio neigiamą įtaką Vilniaus ir Šalčininkų rajonų mokykloms. Lietuviai turėtų prisiminti, kas gi vadovauja Lenkijos ambasadai Lietuvoje.    

Slaptai.lt portalo svečias – Pogon.lt redaktorius Ryšardas Maceikianecas. Su Pogon.lt redaktoriumi Ryšardu Maceikianecu kalbasi Slaptai.lt žurnalistas Gintaras Visockas. 

2017.02.14; 06:39

print