S. Skvernelis persikraustė į premjero rezidenciją Turniškėse


Kaip pranešė „Lietuvos ryto“ televizija, premjeras Saulius Skvernelis iš savo namų Vilniaus rajone persikraustė į ministro pirmininko rezidenciją Turniškėse prieš pat išvykdamas atostogų į Ispaniją. Tai pakurstė kalbas apie S. Skvernelio pasilikimą ministro pirmininko kėdėje.
 
Kaip premjero patarėjas Skirmantas Malinauskas sakė „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „24/7“, S. Skvernelio persikraustymas nėra slaptas.
 
„Persikėlė, tai nėra slapta. Jis važinėja iš rezidencijos į darbą, tą mato aplinkiniai gyventojai. Tai nėra informacija, kurią skubama paskleisti, nes tai susiję su vieno iš šalies vadovų saugumu. Šiuo metu, bent jau laikinai, jis gyvena rezidencijoje“, – sakė S. Malinauskas.
 
Nepaisant to, jog pats S. Skvernelis yra teigęs nenorįs persikraustyti iš savo nuosavo būsto, tai padaryti jį, teigė S. Malinauskas, paskatino tiek šiuo metu premjero namuose vykdomas remontas, tiek Vadovybės apsaugos departamento rekomendacijos.
 
„Tai nieko nekainuoja mokesčių mokėtojams, ar joje gyvena, ar negyvena ministras pirmininkas, ta rezidencija stovi, ji yra sutvarkyta, paruošta gyventi, už ją yra žiemą mokami visi komunaliniai mokesčiai, taigi tai yra daugiau paties ministro pirmininko apsisprendimas ir, kiek žinau, jis pasirinko laikytis Vadovybės apsaugos departamento rekomendacijų“, – teigė S. Malinauskas.
 
Dar anksčiau Vadovybės apsaugos departamento direktorius Rymantas Mockevičius buvo išreiškęs rekomendaciją S. Skverneliui keltis į premjero rezidenciją Turniškėse dėl jo paties saugumo.
 
„Matyt, kad tai laikinas išsikėlimas ir baigus visus darbus jis grįš į namus. Mums tik smagu, kad premjeras atsižvelgė į mūsų rekomendacijas ir paiso mūsų pasiūlymų“, – sakė R. Mockevičius.
 
Nors prieš rinkimus žadėjęs, jog pralaimėjimo atveju trauksis iš premjero posto, šiuo metu S. Skvernelis apie savo tolimesnį likimą nekalba. Anot jo, tai bus nuspręsta iki liepos 12 d.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2019.07.02; 03:00
print