Šimtas užsikrėtimo atvejų per parą


Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis sako, kad pirmadienį dėl išaugusių susirgimų skaičiaus bus šaukiamas COVID-19 valdymo komiteto posėdis, kuriame bus priimti nauji sprendimai dėl situacijos valdymo.
 
„Skubiai reaguojame į situaciją Šiauliuose ir Radviliškyje. Šiandien operacijų vadovas priėmė sprendimus dėl lokalizuotų priemonių, kurios būtinos siekiant sulėtinti ir sustabdyti viruso plitimą židiniuose. Pirmadienį šaukiame COVID-19 valdymo komiteto posėdį, kuriame priimsime naujus taktinius sprendimus, kurie leistų mažinti viruso plitimo pagreitį nestabdant gyvenimo šalies viduje.
 
Naujoji realybė gyvenant su virusu žmones vargina – puikiai tą suprantu. Tačiau ne kas kita, o tik visuomenės sąmoningumas saugant save ir aplinkinius yra veiksmingiausia priemonė iki tol, kol turėsime mokslininkų ištestuotas ir patvirtintas vakcinas“, – feisbuke teigė premjeras.
 
„Beveik 100 naujų užsikrėtimo atvejų per parą – tikrai daug. Per daug. Tačiau noriu visus nuraminti ir priminti, kad esame pasiruošę ir žinome, ką reikia daryti“, – pridūrė jis.
 
Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 99 koronavirusinės infekcijos atvejai. 49 iš jų registruoti Šiaulių, 31 –Vilniaus, 12 – Kauno, 5 – Panevėžio ir po 1 – Klaipėdos bei Marijampolės apskrityse.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.09.20; 03:30
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *