Spalio 20 d. pasirodys naujas „The Rolling Stones“ albumas


Spalio 20 d. pasirodys naujas „The Rolling Stones“ albumas. EPA-ELTA nuotr.

Londonas, rugsėjo 6 d. (AFP-ELTA). Kitą mėnesį „The Rolling Stones“ išleis pirmąjį per 18 metų savo naujos muzikos albumą, trečiadienį pranešė grupės lyderis dainininkas Mickas Jaggeris.
 
„Esame čia norėdami pristatyti savo naują singlą, kuris vadinasi „Angry“, ir vaizdo įrašą“, – sakė jis per pristatymo renginį „Hackney Empire“ teatre rytų Londone.
 
„Angry“ yra pirmasis singlas iš mūsų naujojo albumo „Hackney Diamonds“, pasirodysiančio spalio 20 d.“, – pranešė M. Jaggeris.
 
„The Rolling Stones“ atskleidė, kad naujojoje plokštelėje yra įrašų su buvusiu grupės tikruoju nariu Billu Wymanu, dainuojančia superžvaigžde Lady Gaga bei grupės velioniu būgnininku Charlie Wattsu. Šis studijinis albumas yra pirmasis „The Rolling Stones“ dainų rinkinys po Ch. Wattso mirties 2021 m. rugpjūčio mėnesį.
 
Per itin lauktą atidarymo renginį, kurį vedė JAV pokalbių laidų vedėjas Jimmy Fallonas, gitaristas Keithas Richardsas sakė: „Nuo tada, kai nebėra Charlie, viskas kitaip. Jis yra ketvirtasis grupės narys, žinoma, jo labai trūksta, bet Charlie dėka turime (būgnininką) Steve’ą Jordaną, jo rekomenduotą, jei kas nors atsitiktų (…) be Charlie palaiminimo būtų daug sunkiau“.
 
Pasak M. Jaggerio, albumą sudaro 12 kūrinių, daugumoje būgnus muša S. Jordanas, bet yra du kūriniai, įrašyti 2019 m. su Ch. Wattsu.
Įrašant albumą buvo pakviesta ir Lady Gaga, ji, kaip sakė Ronnie Woodas, „tikrai saldžiai dainuoja „Sweet Sound Of Heaven“.
 
Viename kūrinių groja B. Wymanas, grupės bosistas 1962–1993 metais. Jis įėjo į pirmąją stabilią grupės sudėtį ir grojo pirmuosiuose 19 albumų.
 
Seras Mickas sakė: „Mes paprašėme Billo ateiti ir atlikti vieną kūrinį, kad vienoje dainoje turėtume originalią sudėtį“.
Spalio 20 d. pasirodys naujas „The Rolling Stones“ albumas. EPA-ELTA nuotrauka
 
Į renginio vietą susirinko daugybė žmonių, taip pat ir neturėjusių bilietų, atvykusių iš smalsumo pamatyti legendinės grupės narius, kai kurie gerbėjai vilkėjo „The Rolling Stones“ marškinėlius.
 
Pastarasis grupės naujos medžiagos albumas buvo 2005 m. „A Bigger Bang“. 2016 m. grupė išleido bliuzo perdirbinių albumą „Blue & Lonesome“.
 
Kritikai jau pavadino naująją plokštelę geriausiu per daugelį dešimtmečių grupės darbu. Didžiosios Britanijos laikraščio „The Times“ roko ir popmuzikos kritikas Willas Hodgkinsonas sakė, kad tai „neabejotinai geriausias „The Rolling Stones“ albumas nuo 1978 m. „Some Girls“. Jis jį apibūdino kaip „aštrų, nepagarbų, anarchišką“, tačiau vienoje gospelo stiliaus dainoje „gana dvasingą“, „paliečiantį visus mums patinkančius grupės aspektus, sujungtą neišsenkamos energijos, kuria jie pasižymi nuo septintojo dešimtmečio pradžios“.
 
„The Daily Telegraph“ muzikos apžvalgininkas Neilas McCormickas parašė, kad „Angry“ yra „geriausias per keturis dešimtmečius jų singlas“.
 
Viljama Sudikienė (ELTA)
 
2023.09.07; 06:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *