Sulaukus grasinimo sustabdytas keltų tarp Danijos ir Vokietijos bei Švedijos eismas jau atnaujintas


Policijai sulaukus grasinamo skambučio nutrauktas keltų eismas tarp Danijos ir Vokietijos jau atnaujintas, praneša „Reuters“, remdamasi Danijos policijos informacija.

Policijos išplatintame pranešime teigiama, kad Riodbio ir Gedserio uostuose (Danija) pareigūnai apieškojo pirmuosius keltus ir, įsitikinę, kad juose nėra pavojų keliančių asmenų ar medžiagų, leido jiems atnaujinti darbą.

Dėl šio grasinimo buvo laikinai sustabdytas ir keltų eismas tarp Danijos ir Švedijos, tačiau jis netrukus taip pat buvo atnaujintas.

Keltų operatorius „Scandlines“ trečiadienį pranešė Riodbio miestelyje (Danija) evakavęs visus savo keltus ir laikinai sustabdęs keltų eismą tarp Danijos ir Vokietijos. Tokių veiksmų bendrovė ėmėsi po to, kai policijos pareigūnai sulaukė grasinimo telefonu.

„Visos keltų operacijos buvo sustabdytos ir visi keltai bus ištuštinti vos tik policija leis jiems įplaukti į uostą“, – sakė „Scandlines“ atstovas spaudai.

Vietos policija teigė, kad keltų eismas buvo sustabdytas sulaukus telefono skambučio, bet išsamesnės informacijos nesuteikė.

Informacijos šaltinis – ELTA

2017.06.08; 06:36

print