Tylos minute Vienybės aikštėje Kaune pagerbti kare Ukrainoje žuvę didvyriai


Šlovė Ukrainai. Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

Vilnius, vasario 24 d. (ELTA). Kaip ir visoje Lietuvoje į palaikymo ukrainiečiams akciją penktadienio vakarą rinkosi ir kauniečiai. Vienybės aikštėje Kaune tylos minute už žuvusiuosius Ukrainoje prasidėjo Rusijos pradėto karo prieš Ukrainą metinių minėjimo mitingas bei paramos akcijos „Radarom“ pabaigtuvės, rašoma pranešime žiniasklaidai.
 
Skaičiuojama, kad į palaikymo akciją „Laisvė šviečia“ Vienybės aikštėje Rusijos agresijos prieš Ukrainą metinių proga susirinko apie tūkstantį Kauno gyventojų, tarp kurių buvo ir mieste laikinai apsigyvenusių karo pabėgėlių.
 
Invazijos metinių paminėjimo mitingo scenoje pasirodė grupės „Flash Voyage“, „Thundertale“, „Gebrasy“,„Hansanova“, atlikėja Gabrielė Vilkickytė bei kiti muzikantai. Viso mitingo metu buvo kviečiama aukoti akcijai „Radarom“, kurios metu surinktos lėšos bus skirtos nupirkti Ukrainos dangaus radarams.
 
Ukrainos vėliavos spalvomis vasario 24-osios vakarą Kaune nusidažė ir dalis Laisvės alėjos bei Kauno valstybinis muzikinis teatras. Mėlynai geltona instaliacija švies pernakt, primindama, kad šviesa visada nugali tamsą.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2023.02.25; 09:32
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *